Yardımcı Sayfalar
Ara

Sofra Grubu

Sofra Grubu

Sofra düzeni pek çok kişi için oldukça önemlidir. Bundan dolayı da sektörde birçok sofra ürünü sunan marka yer alır. Karaca ise sektörde bulunan markalar arasında ilk sıralarda bulunur. Müşterilere farklı modellere sahip olan çeşitli ürünler sunar.

Karaca, oldukça geniş olan kaliteli ürün yelpazesine sahiptir. Bundan dolayı da ürünlerini, kolay bir şekilde bulunabilmesi için farklı kategorilere ayırır. Sofra grubu kategorisinde pek çok sınıf bulunur. Bu kategoride ihtiyacınız olan birçok ürünü hızlı ve kolay bir biçimde bulabilir, oldukça rahat olacak bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Bu kategori oldukça geniş sınıflara ayrılır. Bardak altlıklarından yemek takımlarına, çatal bıçak takımlarından tepsi modellerine kadar pek çok ürün sunar.

İhtiyacınıza göre yemek takımları, bardak setleri gibi birçok ürünü bu kategoride rahatlıkla bulabilirsiniz. Sofranız için tarzınıza hitap eden ürünü satın alarak hayalinizdeki sofra görünümüne sahip olabilir, sofra düzeniniz ile pek çok kişiyi etkileyebilirsiniz.

Karaca Sofra Grubu

Sofra düzeni oldukça önemli olduğu için birçok kişi, sofrada kullanacağı kaşıklardan tabak setlerine kadar bütün ürünlerin kaliteli ve kullanışlı olmasını ister.

Karaca, hem üretim materyalleri hem de ürünler üzerine işlenen desenlerin boyaları nedeniyle müşterilere oldukça kaliteli olan ürünler sunar. Eğer kullanışlı ve şık görünen çatal kaşık bıçak takımları istiyorsanız bu ürünleri Karaca sofra grubunda rahatlıkla bulabilirsiniz.

Bu grupta farklı tasarımlara ve üretim materyallerine sahip Karaca ürünlerin kolay bir şekilde bulunabilmesi için hem filtreleme hem de kategori yöntemi kullanır. Sofra kategorisinde yer alan ürünler kullanıldıkları alanlara göre çeşitlilik gösterir. Bu grupta tepsi modellerinden bıçak çeşitlerine, yemek takımlarından bardak altlıklarına kadar pek çok ürün yer alır. Sofranızın ihtiyacı olan çeşitli ürünleri bu grupta oldukça rahat bir şekilde bulabilirsiniz

Sofra grubunda farklı tasarımlara sahip olan tepsiler de yer alır. Her tarza kolaylıkla hitap eden tepsi modellerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Antik görünümlü ürünler seviyorsanız Karaca Alacahöyük bakır sunumluk, modern görünüm seviyorsanız Karaca Pure White dikdörtgen tepsi satın alabilirsiniz.

Eğer şekerlik veya lokumluk gibi ürünlere ihtiyacınız varsa bu grupta oldukça kolay bir şekilde tarzınıza hitap eden modelleri inceleyebilirsiniz. Farklı ve dikkat çeken tasarıma sahip olan lokumluk modeli istiyorsanız Karaca Home Mare lokumluk, daha sade görünümlü ve el emeği ile işlemesi yapılan bir ürün istiyorsanız da Karaca Home Palace el işlemi lokumluk satın alabilirsiniz.

Masanız için bardak altlığı istiyorsanız Karaca sofra grubunda her tarza hitap eden modelleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Sade bir tasarıma sahip olan bardak altlığı satın almak istiyorsanız Karaca Home black gold 6’lı bardak altlığı satın alabilirsiniz. Ahşap kullanılarak üretilen bu ürün hem rengi hem de üretim materyali sebebiyle oldukça dikkat çeker. Ahşap laminasyonlu üst yüzeyi nemli bez ile kolaylıkla temizlenebilir. Kaymaz tabanı ile de rahatlıkla kullanılır.

Camdan üretilen ince belli çay bardaklarınız için bir altık almak istiyorsanız da Karaca Home Gökçe 6’lı bardak altlığı satın alabilirsiniz. Ahşap laminasyonlu üst yüzeyi ile oldukça şık bir görünüm sunar. Kaymaz mantar alt yüzeyi ile de güvenli kullanım sağlar.

Mutfağınız için tezgah üstü veya dolap içi baharatlık almak istiyorsanız sofra grubunda oldukça kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Açık veya hafif koyu renkler içeren bir mutfağınız varsa tezgah üstü baharatlık olarak Karaca Tottori Black 9 parça baharat takımı satın alabilirsiniz.

Alt kısmı şeffaf üst kısmı ise fiyat olacak şekilde tasarlanan ürün bu tasarım şekliyle hem şık bir görünüm sunar hem de baharatların kolay bir şekilde ayırt edilmesini sağlar. Ürün yorumlarından da anlaşılacağı üzere pek çok kişi tarafından oldukça beğenilerek kullanılır.

Oldukça geniş ürün sınıflarından meydana gelen bu grupta ihtiyacınıza ve tarzınıza en uygun olan modelleri hem filtreleme hem de kategori yöntemi ile kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Oldukça fazla olan ürünler arasından dilediğinizi kolaylıkla satın alabilirsiniz. Bu sayede hem farklı hem kaliteli hem de dikkat çeken bir sofra düzeni oluşturabilirsiniz.

Sofra Düzeni İçin Şık Parçalar

Sofra düzeni pek çok kişi için oldukça önemli olan konular arasında yer alır. Bundan dolayı da sektörde pek çok ürün satışa sunulur. Karaca müşterilere sofra düzeni için birçok farklı, kaliteli ve şık görünüme sahip olan ürün sunar.

Servis sunumu için farklı ve dikkat çeken parçalar istiyorsanız Fine Pearl yemek takımlarını inceleyebilirsiniz. Bu ürünler dünya üzerinde inci kullanılarak üretilen ilk yemek takımları olduğu için pek çok kişi tarafından oldukça beğenilir ve rağbet görür.

Dikkat çeken farklı ve şık bir tasarıma sahip olan bir model istiyorsanız Karaca Fine Pearl Extra Chanak Gold satın alabilirsiniz. Farklı tasarımı ve gold rengi ile oldukça dikkat çeken takım içerisinde tuzluklardan kürdanlıklara kadar pek çok parça yer alır. Ürün yorumlarından da anlaşılacağı üzere bu ürün, tasarımsal özellikleri nedeniyle birçok kişi tarafından oldukça beğenilerek kullanılır.

Hem sade hem de renkli bir model istiyorsanız Karaca Botonica New 18 parça yemek takımı satın alabilirsiniz. Ürün stoneware kullanılarak üretilir. Bundan dolayı da pek çok özelliğe sahiptir. Porozite olarak adlandırılan gözenek yapısı düşük olduğu için ürün yüzeyinde ısı veya sürekli kullanıma bağlı olarak meydana gelen çatlak veya çizilmeler oluşmaz.

Ürün yüzeyinde herhangi bir por oluşmaması, çatlama veya çizilme gibi olumsuzlukların meydana gelmemesi ürüne pek çok avantaj sağlar. Ürün kokuyu ve tadı tutmaz, suyu emmez ve bakterileri barındırmaz. Böylelikle de hem sağlıklı olur hem de uzun kullanım süresine sahip olur.

Üstün direnç özelliği ile oldukça dayanıklıdır. Yüksek ısı, çatal, kaşık darbeleri veya asit gibi dış etkenler nedeniyle ürün yüzeyinde aşınmalar meydana gelmez. Dayanıklı yapısı sayesinde derin dondurucularda ve mikrodalga fırınlarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Tercihe göre elde veya bulaşık makinesinde yıkanarak kolay bir şekilde temizlenebilir.

Ürün yorumlarından da anlaşılacağı üzere pek çok kişi tarafından oldukça beğenilerek kullanılır. Birçok özelliği olan ve beğenilen bu ürünü satın alarak hem şık görünümlü hem de kaliteli bir sofra kurarak birçok kişinin dikkatini çekebilirsiniz.

Günlük yemek takımı almak istiyorsanız da Karaca Gem 24 parça 6 kişilik porselen yemek takımı satın alabilirsiniz. Porselenden üretilen ürün parlak ve pürüzsüz bir görünüme sahiptir.

Gold ve beyaz renklerinden meydana gelen takım yuvarlak servis tabakları ve çorba kaselerinden meydana geldiği için oldukça şık bir görünüm sunar. Kolay bir şekilde tercihe göre elde veya bulaşık makinesinde yıkanarak temizlenebilir. Ürün yorumlarından da anlaşılacağı üzere pek çok kişi tarafından hem görüntüsü hem de kalitesi nedeniyle oldukça beğenilerek kullanılır.

Sofra servisiniz için farklı ve sade ve renkli bir model istiyorsanız da Karaca Fine Pearl Aurora 62 parça yemek takımını satın alabilirsiniz. Oldukça kaliteli olan bu takım içerisinde çorbalıktan tuzluğa, kürdanlıktan tuzluk ve biberliğe kadar pek çok şık parça yer alır. Dikkat çeken tasarımı, canlı ve parlak olan mavi rengi ile ürün sofralara farklı bir hava katar.

Birçok kişi tarafından beğenilen ve dikkat çeken şık parçalar satın almak istiyorsanız Karaca’nın sizler için sunduğu ürünleri inceleyebilirsiniz. İncelediğiniz birbirinden farklı ve kaliteli olan modeller arasından tarzınıza uygun olanı satın alabilirsiniz.

Kahvaltı Takımları

Sofra grubu için tekli ürünlerden takımlara kadar pek çok çeşit sunan Karaca ile hem kaliteli hem kullanışlı hem de tarzınıza hitap eden çeşitli modellere sahip olabilirsiniz.

Oldukça geniş ve kaliteli ürün yelpazesi sunan Karaca sizler için çeşitli kahvaltı takımları sunar. Karaca bu takımları ihtiyacınıza göre daha kolay bir şekilde bulmanız için kişi sayılarına ve üretim materyallerine göre sınıflandırır.

Kişi sayısına göre 6 kişilik ve 4 kişilik kahvaltı takımları olarak sınıflandırma yaparken üretim materyali olarak Fine Pearl, porselen ve stoneware olarak sınıflandırma yapar. Bu takımlar arasından ihtiyacınıza göre olan ve tarzınıza hitap eden modelleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Dünyada bir ilk olan ve ilgi çeken Fine Pearl kullanılarak üretilen rengi ve tasarımıyla dikkat çeken kahvaltı takımlarından satın almak istiyorsanız Karaca Fine Pearl Midnight 26 parça 6 kişilik inci kahvaltı seti satın alabilirsiniz. Lacivert rengi ile renklendirilen kare ve şimşekli gökyüzü görünümü sunan desenleri ile ürün oldukça beğenilir. Ürün içerisinde ortak sunum tabağından meze tabağına kadar pek çok parça yer alır. Yorumlarından da anlaşılacağı üzere birçok kişi tarafından hem kalitesi hem de tasarım biçimi gibi özellikleriyle oldukça beğenilerek kullanılır ve tavsiye edilir.

Hem renkli hem de sade bir model istiyorsanız Karaca Fine Pearl New Grace Black 26 parça 6 kişilik kahvaltı takımı satın alabilirsiniz. Kare şeklinde olan ürün üzerinde farklı ve canlı renkler ile işlenen kelebek ve kuş desenleri yer alır. Ürün hem şekli hem desenleri hem de renkleri ile oldukça dikkat çeker.

Oldukça sade bir görünüm sunan kahvaltı seti istiyorsanız da Karaca Fine Pearl Helen 26 parça 6 kişilik kare servis takımı satın alabilirsiniz. Ürün üzerinde herhangi bir desen veya renklendirme kullanılmaz. Kare şeklinde olan tabaklar hafif derin ve yuvarlak bir tabana sahiptir. Ürün rengi ve tasarım biçimi ile oldukça sade ve şık bir görüntü sunar. Yorumlarından da anlaşılacağı üzere pek çok kişi tarafından oldukça beğenilerek kullanılır ve tavsiye edilir.

Nostalji bir görünüme sahip olan model almak istiyorsanız Karaca Nostalji 26 parça 6 kişilik kahvaltı takımı satın alabilirsiniz. Stoneware kullanılarak üretilen ürün üretim materyali nedeniyle pek çok özelliğe sahiptir. Kaolin kili, kuvars taşı ve feldspat minerali ile elde edilen stoneware canlı bir görünüm ile sert ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Stoneware kullanılarak üretilen bu ürün de sert ve dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Porozite seviyesi yani gözenek yapısı oldukça düşük olduğu için ürün yüzeyinde çatlaklar meydana gelmez. Böylelikle tat ve koku bırakmaz, suyu emmez ve bakterileri barındırmaz. Üstün direnç özelliği ile sıcaklıklara ve asitlere karşı oldukça dayanıklıdır. Kurşun gibi insan vücuduna zararlı olan maddeleri içermediği için sağlığa zarar vermez. Oldukça kolay bir şekilde tercihe göre el ile veya bulaşık makinesinde yıkanarak temizlenebilir. Dayanıklı bir yapıya sahip olduğu için mikrodalga ve dondurucuda rahatlıkla kullanılır. Doğal yapısıyla yemek ısısını uzun süreler boyunca korur.

Yuvarlak ve tabak ağzı dalgalı olacak bir biçimde tasarlanan ürün dikkat çeken sade bir tasarıma sahiptir. Tabak ağzında yer alan şerit ve çiçek desenleri mavi rengi ile renklendirilir. Yorumlarından da anlaşılacağı üzere özellikleri nedeniyle oldukça beğenilen bu ürünü satın alarak hem kaliteli hem de şık bir sofra düzeni kurabilirsiniz.

Sade ve şık bir takım istiyorsanız Karaca Fine Pearl Agate 26 parça kahvaltı takımı satın alabilirsiniz. Dikdörtgen şeklinde olan ürün içerisinde sos tabağı olarak da kullanılabilen reçel tabağı, servis tabağı ve çay fincanı gibi parçalar yer alır. Düz beyaz renge sahip olan tabak kenarları gold renk ile hem sade hem de şık bir görüntü sunar.

Karaca’nın sizler için sunduğu kaliteli ve kullanışlı olan çeşitli takımlar arasından dilediğinizi satın alabilirsiniz. Böylelikle hem kaliteli hem de dikkat çeken şık görünümlü kahvaltı sofraları oluşturabilirsiniz.

Kahve Fincanları ve Çay Setleri

Karaca diğer ürünlerde de olduğu gibi kahve fincanları ve çay setleri için de farklı ve dikkat çeken modeller sunar. Şık bir tasarıma sahip olan kahve fincanı istiyorsanız Karaca Jungle 6 kişilik kahve fincanı takımı satın alabilirsiniz.

Yorumlarından da anlaşılacağı üzere ürün, tasarımı ve rengi sebebiyle oldukça beğenilerek kullanılır. Fincanlar üzerinde farklı hayvan desenleri yer alır. Dikkat çeken ve oldukça beğenilen bir çay seti almak istiyorsanız da Karaca 41 parça Sultan altın çay seti satın alabilirsiniz.

Pek çok kişi tarafından sıkça tercih edilen modeller arasında yer alan bu set içerisinde şeker maşası, bardak altı gibi parçalar yer alır.

Hem şık hem de soft bir görünüme sahip olan çay fincanı almak istiyorsanız Karaca Candy çay fincanı satın alabilirsiniz. Takım multicolor renk filtresine sahiptir. Camdan üretilen ürün tercihe göre ister el ile ister de bulaşık makinesinde kolay bir şekilde yıkanarak temizlenir. Yorumlarından da anlaşılacağı üzere ürün pek çok kişi tarafından oldukça beğenilerek kullanılır ve önerilir.

Kaliteli ve şık bir görünüme sahip olan fincan seti almak istiyorsanız da Karaca X İst Collection Erguvan fincan seti satın alabilirsiniz. Adından da anlaşılacağı üzere X İst Collection Erguvan serisinin bir parçası olan ürün oldukça şık ve sade bir görünüme sahiptir.

Tarzınıza hitap eden tasarımlar sahip olan ürünleri satın alarak çay ve kahve ikramı yapabilirsiniz. Porselenden üretilen ürün düz beyaz renk üzerine işlenen pembe renkli desenler ile meydana gelir. Fincanın ağız kısmında canlı ve parlak renkler ile işlenen şerit ve nokta desenleri ürüne şık bir hava katar. Fincan tabağında ise pembe ve yeşil renkleri ile renklendirilen erguvanla siyah rengi çizilen çatısı pembeyle renklendirilen Kız Kulesi yer alır.

Renkli ve kullanışlı bir çay fincanı istiyorsanız da Karaca X The Shop Çırağan Palace 2 kişilik çay fincanı satın alabilirsiniz. Fine Pearl yani inci kullanılarak üretilen ürün hem üretim materyali hem de tasarım biçimi nedeniyle oldukça ilgi çeker. Tavuz kuşu ve lale motifleri kullanılarak üretilen ürün desenleri oldukça canlı ve parlak boyalar ile renklendirilir. Tercihe göre hem bulaşık makinesinde hem de el ile kolay bir şekilde yıkanarak temizlenir. Ürün yorumarından ve değerlendirmelerinden de anlaşılacağı üzere birçok kişi tarafından oldukça beğenilerek kullanılır.

Dikkat çeken ve kaliteli olan fincan ve fincan takımları satın almak istiyorsanız geniş ürün yelpazesine sahip olan Karaca’nın sizler için sunduğu son derece kaliteli olan bu ürünleri inceleyebilirsiniz. İncelediğiniz modellerden tarzınıza hitap edenleri satın alarak şık ve dikkat çeken bir içecek sunumu hazırlayabilirsiniz.