Yardımcı Sayfalar
Seçtiğiniz ürün sepete eklendi.

Mutfak Havlusu Modelleri - Karaca

Yaşam alanlarınızın lezzetli yemek kokular ile mest eden alanları mutfaklar için kullanışlı ve şık ürünlere ihtiyaç duyulur. Bunlardan biri olan mutfak havluları, Karaca markasının özgün tarzı ile yeniden şekillenir. Her zevke uygun renk ve desenleri ile beğeninize sunulan bu ürünler, kaliteli malzeme içerikleri ile uzun ömürlü kullanım sunar.

Küçük, orta ve büyük boy ölçülerinde seçenekler sunan havlular, klasik ve modern stillere uygun düşünülen modelleri ile göz doldurur. Pamuk ve keten gibi nefes aldıran kumaş içerikleri ile üretilen modeller, mutfaktaki yardımcınız olmaya adaydır. Ayrıca hijyen için de destek alabileceğiniz kullanışlı bir üründür.

Mutfakta, temiz bir havluya ne zaman ihtiyacınız olacağını bilemezsiniz. İşte bu anlar için tüy bırakmayan ve yüksek emiş gücüne sahip ürünlerin, bir yerde her an hazır olması işinizi kolaylaştırır. Renkli, yumuşak dokulu bu ürünlerle mutfak dekorasyonunu kolayca tamamlayabilirsiniz.

Her ayrıntısını, siz kullanıcıların beklentisini karşılamak için düşündüğü modelleri ile kaliteli ürünler sunan Karaca, zamansız tasarımları ile sıklıkla tercih edilir. Tadı damakta kalan yemeklerinizi hazırlarken kullandığınız mutfak aletlerini kurulama ihtiyacınızı iz ve tüy bırakmadan giderir.

Birçok ürünü silerek kurulamanıza yardımcı bu ürünleri ihtiyaç duymanız halinde farklı şekillerde de kullanmanız mümkündür. Tek kişilik bir öğün için servis olarak tercih edebilir ya da direk temastan kaçınmanız gereken sıcak servislerinizi bu havlular ile kolayca tutabilirsiniz.

Farklı tasarımlarıyla alanlarınızı eğlenceli hale getiren bu ürünler, askı aparatı sayesinde dilediğiniz yere asmanız için düşünülür. Malzemelerinizi kurulamanızın yanı sıra nemli olarak mutfak yüzeylerini silmenize olanak sunar.

Üretiminde kullanılan zengin renk skalası akma yapmaz. Çamaşır makinesinde yıkamaya uygun olan bu ürünlerin, uzun yıllar kullanılması bakımından ağartıcı içeren deterjan kullanımı önerilmez.

Gıda teması için özel malzeme içerikleri kullanılarak üretilen modeller, sağlığa uygundur. Ekmek ve hamur işi gibi tariflerin yapımında gönül rahatlığı ile tercih ettiğiniz mutfak havluları, iplik atması ve toz oluşumu yapmaz.

Mutfak Havlusu

Mutfak havlusu modelleri, her mutfak konsepti ile uyum sağlayan zengin ürün yelpazesi ile üretilir. Genellikle üretiminde tercih edilen yumuşak ve hava alan kumaş yapısı sayesinde en iyi kurulama deneyimi sunar. Çabuk kuruma, kir ve leke tutmama gibi özelliklerle bezenen tasarımlar mutfaktaki en büyük yardımcınızdır.

Porselen, sert plastik ve camdan üretilen mutfak eşyalarınızı çizmeden kurulama yapmanıza yardımcı bu ürün, minimal ve zarif modelleri ile zerafetinizi yansıtabilirsiniz. Üretimden tasarım sürecine kadar her noktasında ince detaylara yer verilen havlular, günlük yemek sofralarınızda da kullanmayı tercih edebileceğiniz bir üründür.

Modeller arasında püskül detaylarına da rastlamak mümkündür. Üretiminde kullanılan kumaşa göre klasik ve modern bir hava yansıtan püsküllü modeller, zamansız parçalar arasında yerini korur.

Pamuklu kumaş içerikleri oldukça sık tercih edilese de keten ve farklı içeriklerinde kullanıldığını görmek mümkündür. Günlük kullanımda, hızlı emiş gücü ve yüksek kurulama performansı ile ön plana çıkan pamuklu modeller akıllara ilk akla gelen ürün olmayı başarıyor.

Mutfaklarınızda havlu, peçete ve kurulama bezi olarak kullanabileceğiniz bu ürünlere her zaman ihtiyaç duyulur. Zevkinize hitap eden tasarımları ile ruhunuza dokunan bu ürünler, farklı ölçülerdeki modelleri ile ihtiyaçlarınızı karşılar.

Geçmişten günümüze kadar gelen ve kullanımı her dönem oldukça yaygın bu ürünler, Karaca’nın benzersiz çizgisi ile mutfaklarınızı özel kılar. Seçimlerinizle şekillendirdiğiniz yaşam alanlarınızda ihtiyaçlarınızı kaliteli ürünlerle karşılamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Karaca, kolay yıkama olanağı ile birçok zorlu yemek lekesini zahmetsiz bir şekilde çıkarmanıza olanak sunar. Kaliteden ödün vermeyen marka, sık dokuma kumaşları özenle tasarladığı modeller ile uzun ömürlü kullanım sunar.

Evinizin en keyifli alanlarından ve şölen tadında yemek tariflerinden oluşan mutfaklardaki yardımcınız bu ürünler, stilinizi yansıtmanız için tercih edeceğiniz zengin ürün yelpazesi ile göz kamaştırır.

Mutfak Havlusu Modelleri

Zevkinize göre tercih edebileceğiniz bu ürünler, bohem, etnik, sofistike mutfak dekorasyonuna uyum sağlayacak çeşitleri ile özgün modeller sunar. Farklı ölçülerde farklı ihtiyaçları karşılaması için farklı boyutlarda üretilir. Ve estetik tasarımı sayesinde tüm beğenileri üzerine toplamayı başarır.

Minimal alanlar için kullanıma uygun küçük havlu, ergonomik kullanım avantajı sunar. Dar alanlarda bile, tezgah, kesme tahtası ve bardakları kurulamak için tercih edebileceğiniz bu çeşit, özgün tasarımı ile mutfağınızın dinamiğini değiştirir.

Lezzetli yemeklerin adresi mutfaklarınızda şık dokunuşlar yapmanız için düşünülen havlular, her modelinde yumuşak dokusuyla beğeni toplar. Kullandığınız ekipmanları kurularken kullanabileceğiniz bu ürünler, yüzeyleri çizmez.

Porselen, cam, mika ve diğer pek çok malzeme içeriği ile üretilen eşya ve objeleriniz için tercih ettiğiniz bu ürün, Karaca markasının özgün tasarım çizgisi ile zamansız modeller sunar.

Modern ve klasik zevklere hitap eden ürün modellerinin yanı sıra her iki stilin harmanlandığı ürünlerde bulunur. Bunlar; farklı renk tonlarından oluşan kareli, çizgili ve baskı desenleri ile ortaya konur.

Sıklıkla karşınıza çıkan küçük mutfak havluları, ölçülerinin yanı sıra gösterişli desenleriyle tüm dikkatleri üzerine toplar. Pratik kullanım avantajını beraberinde sunan bu ürün, hafif yapısı ve minimal tasarımı ile sıklıkla tercih edilir.

Tezgah üzerinde bulunan askılara asacağınız birkaç adet Karaca mutfak havlusu, yaşam alanınızda kullanışlı bir ortam yaratmanıza yardımcı olur. Yüksek emicilik ile ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olan bu ürün, hızlı kuruma özelliği sayesinde nem oluşumunun önüne geçer.

Orta ve büyük boyutları ile mutfağınızın farklı yüzeyleri için kullanmayı tercih edeceğiniz modeller ise, daha geniş ölçülerdeki yüzey ve aletlerinizi kurulamanıza ve silmenize imkan sunar. Bununla birlikte ister askılık isterseniz de fırın kapağına asarak ilham verici tariflerin ortaya çıktığı mekanlara küçük dokunuşlar yapabilirsiniz.

Mutfak Havlusu Çeşitleri

Mutfak kurulama bezi olarak karşımıza çıkan ürünler, sık kumaş dokumasıyla uzun yıllar kullanım fırsatı bulabildiğiniz ürünlerdir. Hassas porselen parçalarınızı bile büyük bir özenle çizilmeden silebilmeniz için düşünülür. Ayrıca sadece tabak, bardak kurulamak için değil, ellerinizi silmeniz için de büyük bir özenle tasarlanır.

Mutfak tezgahına ve ocak setine yakın yerlere asacağınız bu ürünler, işinizi kolay hale getirebilir. Bununla birlikte daha büyük boy özelliğinde olanları ise katlayarak çekmecede saklayabilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınız olan her an hızlı bir şekilde ulaşabilme imkanı bulabilirsiniz.

Kimi zaman renkli ve desenli, kimi zaman sadece ve kendinden desenli olan mutfak havluları, yumuşacık dokuları ile ellerinizi de kurulamanız için üretilir. El kurulamak için ihtiyaç duyulan peçete kullanımını en aza indirmenize yardımcı bu ürünleri, belirli zaman aralıkları ile hava aldırmanız ve yıkamanız önerilir.

Sık kullandığınız havlu çeşidini, daha küçük boyutlarda tercih etmeniz, dilediğiniz yere asmanız ve ihtiyaç halinde zahmetsiz bir şekilde yıkamanız bakımından avantaj sunar.

Karaca’nın tasarladığı büyük havlu modelleri ise, mutfakta en büyük yardımcınız olan ürünler arasında yer alır. Elde yıkamaya uygun mutfak malzemeleri üzerine yerleştirerek kurumaya bırakacağınız modeller, pamuk ve keten kumaş içeriklerinden özenle dokunur.

Bununla birlikte mutfak aletleri ve kişisel kullanım için kullanabileceğiniz bu ürünleri farklı renk ve desende tercih ederek karışmasını önleyebilirsiniz. Bu sayede de oluşabilecek istenmeyen bakteri oluşumlarının önüne geçebilirsiniz.

Söz konusu ürünlerin kumaş yapısı oldukça kalitelidir. Tabak, bardak kurulamak için tercih edebileceğiniz ürünler bu gereçlerin üzerinde tüy bırakmaz. Islaklığı kısa sürede emerek mutfak gereçlerinin kullanıma hazır hale gelmesini sağlar.

Mutfak Havlusu Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Havlular, her mutfağın ihtiyacı ilgi çekici tasarımları ile tercihleri etkileyebilir. Bununla birlikte çok çeşitli ürün yelpazesi ile sunulan bu ürünler, seçimlerinizi yaparken sizi zorlayabilir. Böyle bir durumda ürün alırken, ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak tarzınıza uygun seçimler yapabilirsiniz.

Büyük ve küçük mutfak havlusu boyutlarında sizlere sunulan modeller, farklı malzeme içerikleri ile üretilir. Bu noktada tercihlerinizi mutfak büyüklüğünüzü ve nerelerde kullanabileceğinizi önceden belirleyebilirsiniz.

Karaca, yüksek emiş gücü ve hassas kumaş dokusu ile mutfakta geçirdiğiniz vakitte ihtiyacını olan kurulama işinizi karşılar. Özenle seçtiği malzeme içerikleri ile tüm modellerinde farklı ihtiyaçlara hitap eden marka, tasarımları ile kalpleri kazanır.

Çekirdek aileye sahip, çok sık yemek yapmayan biri iseniz, daha minimal boylar işinizi kolaylıkla hallederek. Hem kolaylıkla saklayabilir, ihtiyaç halinde zahmetsiz bir şekilde yıkamanız açısından da avantaj sunar.

Şık servislerden oluşturulan kalabalık davetler sonrası, mutfak tezgahının kirli bulaşıklar ile dolduğunu görebilirsiniz. Bu durumda, bulaşık makinesinde yıkamaya uygun olan parçaları yıkadıktan sonra elde yıkama yapmanız gereken servis parçaları için havluya ihtiyaç duymanız normaldir.

Özellikle bu tür durumlarda elde yıkadığınız bulaşıkların, bir süre için sularının süzülmesini beklemeniz önerilebilir. Bunun sebebi mutfak bezi ile sileceğiniz temiz bulaşık yüzeylerinde çizik ve tüy gibi kalıntıların olmasını önlemektir.

Kurulama sonrası yüzey sıvısını emen bu ürünleri, elde sıkarak kurutma yapmanız da uzun ömürlü kullanım sağlamanız bakımından önerilmeyen bir durumdur. Bunun sebebi sıkma işlemlerinin, kumaş yüzeyinde yıpranmalara ve dikiş sökülmelerine sebep olması şeklinde açıklanabilir.

Siz de Karaca’nın ihtiyaçlarınızı karşılamanız için düşündüğü kaliteden ödün vermeyen ürün yelpazesi ile mutfaklarınızda ergonomik alanlar oluşturabilirsiniz.

Mutfak Havlusu Fiyatları

Mutfak havlusu fiyatları belirlenmesinde birçok farklı parametre bulunabilir. Model ölçüleri, tasarım özellikleri ve malzeme içerikleri bunlardan birkaçı olarak belirtilebilir. Karaca imzasına yer verdiği ürünleri kaliteden ödün vermeyen modelleri sunar.

Tarihi çok eski ve büyük öneme sahip bu ürünler, mutfak detayları ile birleşerek uyumlu dekorasyon fikirlerine ışık tutar. Daha çok desenli modellerde karşınıza çıkan yemek ve aşçı mottolu tasarımlar, farklı lezzetlerin hazırlandığı mekanlara uyum sağlar. Ayrıca yumuşak dokulu olması ellerinizin konforu için büyük bir katkı sunar.

Daha sade tasarım çizgisine sahip yenilikçi modeller düşünüyorsanız soft renklerin kullanıldığı çizgi detaylarından oluşan tasarımlar tam da size göre! Bunun yanında çabasız şıklığı savunan kendinden desenli modeller ise her dönem büyük bir beğeni ile karşılanır. Mutfağınızdaki hakim renge uygun seçimler yaparak bütünlüğü koruyabilirsiniz.

Uygun fiyat aralıkları ile herkesin ulaşacağı bu ürünler, mutfakta ihtiyacınız olan bir havludan daha fazlasını sizin için düşünür. Kendine has tasarım çizgisi ile özgün modeller ile karşınıza çıkar.

Önerilen kullanım şeklini göz önünde bulundurmanız halinde uzun süreler mutfağınızda görebileceğiniz bu ürünler, takım halinde tercih edebileceğiniz seçeneklerde sunar.

İlham veren görüntüsü ve dokusu ile içinizi ısıtan bu ürünler, hem alırken hem de kullanırken bütçenizi korumanıza yardımcı olur. Siz de mutfaklarınıza kendi dokunuşunuza yer verdiğiniz ayrıntılar yaratabileceğiniz mutfak havlusu modellerine, avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Kaçırılmayacak Fırsatları
Keşfetmeye Başla

Uygulamayı İndirin
Telefonunuzun kamerasını açın
QR kodu telefonunuzun kamerasından okutarak uygulamamımızı indirebilirsiniz.