Yardımcı Sayfalar
POPÜLER ARAMALAR
POPÜLER KATEGORİLER
Ara
POPÜLER ARAMALAR
POPÜLER KATEGORİLER
Seçtiğiniz ürün sepete eklendi.

Anahtarlık Modelleri ile Tarzınızı Yansıtın

Güzel bir hediyelik ve şık bir aksesuar olan anahtarlık, anahtarların kaybolmasını engeller. Hepsi bir halkaya geçirilir ve yan yana durur. Anahtarlıklar sayesinde tüm anahtarlar bir arada taşınabilir. Aynı zamanda çanta içinden anahtarları bulmak daha kolay olur. Hem şık hem de işlevli bir ürün olan anahtarlıklar, küçük yapıya sahiptir ve kurtarıcı özellikleri ile öne çıkar. Farklı şekil ve desenlerden oluşan anahtarlık çeşitleri, her zevke ve tarza hitap eder. Karaca da sizlere birbirinden özgün tasarımlı, renkli, şık anahtarlıkları sunar.

Farklı Beğenilere Hitap Eden Anahtarlık Modelleri

Renk, desen, materyal bakımından çeşitlilik gösteren anahtarlıklar, farklı modellerle her tarza hitap eder. Anahtarlık modelleri boncuk, püskül, zincir gibi detaylarla zenginleştirilmiştir. Birbiriyle uyumlu unsurlar kullanıldığından oldukça şık görünüm sunarlar. Karaca Daisy, etnik bir tarza sahip olanlara hitap eder. Bakır renk ile mavi püskül birbiriyle uyumlu ve dikkat çekici bir görünür. Ayrıca mavi ve beyaz boncuklar da tasarımı zenginleştirmiştir. Sade şıklıktan yana olanlar için ise Karaca Clover modeli oldukça uygundur. Az sayıda boncuk, etnik figürler ve doğal bir taş ile tasarım tamamlanmıştır.

Renkli bir tarzı olanlar için ise Karaca Bell anahtarlık, ideal tasarıma sahiptir. Renkli boncuklar ve püsküllerle detaylandırılmıştır. Çok sayıda figürü bir araya getirerek göz alıcı görünüm sunar. Kolay bir şekilde anahtar halkasına takılabilir. Farklı yaşlardaki kullanıcılara hitap eden bir tasarımı vardır. Küçük kızların severek tercih ettiği Karaca Papillon renkli, boncuklu, püsküllü bir tasarıma sahiptir. Farklı tasarım ile gösterişli bir görünüm sunar. Farklı yaşlarda ve zevklere sahip kişiler için Karaca anahtarlıkları idealdir.

Kalite ve Tasarım Bir Arada

Farklı anahtarlık modelleri sunan Karaca’da, hem kaliteli hem de özgün tasarıma sahip seçenekler bulabilirsiniz. Karaca Cosmos anahtarlık; pembe püsküller, pembe boncuklar ve yıldız figürlerine sahiptir. Bakır rengi ile vintage bir görünüm sunar. 1. sınıf metal materyalden üretildiği için aşınma, solma gibi deformelere karşı dayanıklıdır. Ayrıca tüm tasarım unsurları birbirleriyle çok sağlam şekilde bir araya getirilmiştir. Böylece kopma veya eksilme olmadan uzun süre kaliteli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Etnik tarzınızı yansıtmak için Karaca Sultan's anahtarlık modelini tercih edebilirsiniz. Farklı renklerdeki boncuk ve püsküller, gümüş renkli figürlerle bir araya getirilmiştir. Uç kısmında bulunan madeni eserde, Osmanlı izleri görülür. Kaliteli materyaller sayesinde deformelere karşı dayanıklılık göstererek uzun ömürlü kullanım yapmanızı sağlar. Karaca Hope anahtarlık ise daha modern görünümü ile dikkat çeker. Tasarımında kullanılan zincirler, figürler, boncuklar, ipler hem dayanıklıdır hem de birbirleriyle sağlam bir şekilde bir araya getirilmiştir. El yapımı olduğunu gösteren figür de tasarıma zenginlik katmıştır. Uzun süreli ihtiyacınızı karşılamak için kaliteli seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.

Karaca Anahtarlık Fiyatları

Çeşitli özelliklere ve tasarımlara sahip Karaca anahtarlıklar, fiyat konusunda uygun ve hesaplıdır. Anahtarlık fiyatları, tasarımda kullanılan unsurlar ve materyallerin kalitesi düşünüldüğünde her bütçeye hitap eder. Zengin tasarıma sahip tüm modeller, kaliteli yapıları sayesinde uzun ömürlü olarak ihtiyaçlarınızı karşılar. Ayrıca yalnızca anahtarlık olarak değil, çanta aksesuarı gibi farklı alanlarda da kullanabilirsiniz. Böylece geniş kullanım alanı özelliği de fiyatların avantajlı yapısını öne çıkarır.

Şık bir aksesuar olmasının yanı sıra işlevli bir ürün olarak gün içinde farklı ihtiyaçlarınızı karşılar. Karaca anahtarlık çeşitleri şıklık, işlevsellik, kalite ve uygun fiyatı bir araya getirir. Çok yönlü özellikleri, kullanım açısından avantaj sunar. Bütçenize uygun ve ihtiyacınızı uzun süre karşılayabilecek anahtarlıkları Karaca’da bulabilirsiniz.

Kaçırılmayacak Fırsatları
Keşfetmeye Başla

Uygulamayı İndirin
Telefonunuzun kamerasını açın
QR kodu telefonunuzun kamerasından okutarak uygulamamımızı indirebilirsiniz.