Yardımcı Sayfalar
Seçtiğiniz ürün sepete eklendi.

Meyvelik Fiyatları ve Modelleri - Karaca

Karaca markasının ürettiği ürün modelleri özellikleri ve fiyat seçenekleri uygun fiyat avantajları ile satışa sunulur. Taze meyvelerin şık tasarım özelliklerine sahip kaplar içerisinde konulması ve misafirlere sunulması sofranızda şık bir dokunuş sağlar.

Meyveler hem sağlıklı olmasıyla hem de şık sunumuyla misafirlerinize sunabileceğiniz besin olarak yer alır. Birçok çeşidiyle Karaca markasının üretiminde olan bu ürün pratik kullanımıyla mutfak eşyaları arasında yer alır. Bu ürünü mutfağınızda dekor amacıyla da kullanabilirsiniz.

Şık tasarım özelliklerine sahip Karaca meyvelik salonda, yemek masasının üzerinde dikkatleri üzerine çekebilir. Meyvelerinizi de sağlıkla saklayıp pratik bir şekilde sunmak için işlevsel ürünlerde farklı renk seçenekleriyle satışa sunulur.

Materyal olarak farklılık taşıyan ürün ihtiyacınıza yönelik olarak seçimlere açıktır. Cam, bambu, plastik, ahşap ürünleri tercih ederek sofranıza şık bir dokunuş sağlayabilirsiniz. Sayısız çeşidi bulan bu ürünü dilediğiniz boyutta ve zevkinize yönelik olarak seçebilir, satın alabilirsiniz.

Görsel zevkinizi yansıtan ürün meyvelerin hoş şekilde sunulmasına destek olur. Uzun ömürlü olan bu ürün uzun yıllar sofranıza eşlik edebilir. Sağlıklı, dayanıklı ve kullanışlı materyal üretimiyle ailenizin ve sevdiğinizin sağlığını koruyabilirsiniz.

Uygun fiyat avantajlarıyla bu ürünü satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Şekilli, ayaklı meyvelik ve ayaksız modelleri bulunan bu ürün farklı boy seçenekleriyle satışa sunulur. Ürün gelen misafirlere meyve servisinde bulunmak için kolaylıkla uygulama sergiler.

Meyvelik

Meyveler sağlık açısından vücudunuz için gerekli olan vitaminleri almanıza yarar sağlar. Meyvelerin sunumunda kullanılan materyal seçimi sağlığınızın korunmasına katkı sağlar. Vücut sisteminin bağışıklığını iyi yönde etkileyen meyveler insan için gerekli besinlerden bazıları olarak yer alır. Her mevsim bağışıklık sistemine katkı sağlayan meyveler iyi şekilde saklanma gerektirir.

Meyveleri meyvelik kullanarak ev dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Meyvelik isminden de anlaşıldığı gibi meyvelerin sunumunda kullanılan mutfak araçları arasında yerini alır. Farklı tasarım özelliklerine sahip olarak üretilen bu ürün boyut ve şekil olarak farklı özellikler taşır.

Mutfağınızın ihtiyacına uygun olarak tasarlanan ürün materyal tasarım özellikleri yönünden farklılık gösterir. Kolay taşınabilen ürün istenilen her alana taşınabilir ve her alanda kullanılabilir. Yapısı ve dokusu farklı materyallerden üretilir.

Plastik, cam, metal ve bambu gibi farklı materyallerden oluşturulan bu ürün farklı desenleriyle size sunulur. Her zevke hitap etmeyi amaçlayan Karaca markası seçimlerinizi yapmanız için geniş çeşitlilikte ürün sunar.

Meyvelik modelleri arasında ayaklı cam meyvelik masanızın üzerinde şık görünüm sunar. Bu ürünü yemek masasının üzerinde aksesuar olarak da kullanabilirsiniz. Kullanım için tercih ettiğiniz alana göre değişim gösteren ürün materyalleri ile kolay temizlenme sunar.

Metal kaplamalı, emaye, cam, ahşap meyvelik, farklı kaplama modelleri ile üretilen ürün kullanıldığı alana göre tercih edilebilir. Meyveleri uzun süreli saklamak için geniş hacimde sunulan ürün mutfakla uyumu yakalar. Bu ürünün içine koyacağınız farklı aksesuarlarla birlikte ev aksesuarı olarak da kullanabilirsiniz. Görsel olarak gerçekçi görünüm sunan porselen meyveler kase içerisinde saklanabilir.

Mutfak dekorasyonuna eşlik edebilen, antibakteriyel özellik gösteren ürün kolay temizliği ile hijyenik kullanım olanağı sağlar. Küf, pas gibi olumsuz durumların önüne geçer. Rahat, kullanışlı ürün yapısıyla beğenileri toplar.

Meyvelik Modelleri

Dekoratif olarak kullanım sergileyen meyvelik modelleri içerisine konulan meyvelerle birlikte şık tasarım sağlar. Misafirleriniz için hazırlayacağınız şık sofralarda tercih edilen bu ürün farklı detaylarıyla masa üzerinde yerini alır. Geniş iç hacmi sayesinde içerisine konulan meyveler dağılmadan bir bütün halinde misafirlere sunulur.

Farklı şekil tasarımlarıyla üretilen modeller oval, üçgen, kare, daire gibi farklı şekillerde satışa sunulur. Büyükten küçüğe doğru farklı boyutlarda üretilen ürün gerçek meyve ve yapay meyve için şık bir görünüm sağlar. Çukur kase formu ile dikkatleri üzerine çeken ürün geniş renk yelpazesiyle satışa sunulur. Ağzı açık olan model havanın geçişini sağlayarak meyvelerin bozulmasının önüne geçer.

Bulaşık makinesinde yıkamaya uygun olarak üretilen ve dayanıklı materyaller ile tasarlanan ürün mikrop üretiminin önüne geçer. Kolay kullanım sergileyen geniş kase formunda üretilen, pratik yapılı modeller mutfakta çok yer kaplamaz. Mutfak masasının üzerinde bu modelleri rahat ve pratik şekilde kullanabilirsiniz.

Tutma yeri bulunan modeller cam, metal, ahşap, plastik gibi materyallerden üretilir. Metal materyalleri olan metal meyvelik kolay hijyen imkanı sağlar. Meyve şekillerini andıran tasarımlarda üretilen modeller farklı tarzlara hitap ederek hazırlanır.

Salonda ev aksesuarı olarak da kullanabileceğiniz dekoratif meyvelik dekoratif kullanım imkanı sunar. Farklı 2 materyalin bir araya gelmesiyle oluşturan 2 katlı meyvelik modelleri sebze ve meyvelerin sunumunda kolaylık sağlar. Karaca markasının üretiminde yer alan modeller farklı seçenekleri ile her yaş grubundan insana hitap eder.

Sunum yaparken ihtiyacınızı karşılayacak bu ürün geniş yelpazeye sahip olarak üretilir. Mikrop ve koku barındırmayan materyal yapısını tercih eden Karaca markası sağlık koşullarına uygun olarak meyveleri sergilemeniz de destek olur. Tercihinize göre farklı görünümlü modelleri tercih edebilir, güvenle kullanabilirsiniz.

Meyvelik Fiyatları

Meyvelik modelleri arasında beğendiğiniz ve tarzınıza uygun ürünleri evinizde ve mutfağınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uygun fiyat avantajlarıyla satışa sunulan bu ürün kullanılan materyal, renk ve büyüklüğüne göre fiyat değişimi gösterir. Değişen hacim yapısı ürünü fiyat performansına etki gösterir.

En büyük boyda meyvelik ile en küçük boyda meyvelik ürünleri arasında fiyat farklılıkları yaşanabilir. Cam meyvelik ile plastik ürünler arasında fiyat farklılıkları görülebilir. Bu ürünleri sadece mutfakta değil evinizde yer alan diğer odalarda da kullanabilirsiniz.

Çocuk odasında meyve oyuncaklarını koymak için, balkonda balkon masasının üzerinde bu ürünü güvenle kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin içerisine farklı gıdaları koyarak muhafaza edebilir, bu gıdaları saklayabilirsiniz. Kolay temizlenebilir yapısıyla temizlik sırasında emek ve zaman kaybı yaşatmayan ürün görsel olarak dikkatleri üzerine çeker.

Dekoratif ürünler arasında yer alan bu ürün her göz zevkine uygun olarak üretilir. Her bütçeye uygun seçeneklerde meyvelik çeşitleri bulunur. Evinizin ve mutfağınızın tarzına yönelik olarak sade ve gösterişli ürün çeşitlerini inceleyebilir. Size hitap eden modeli tercih edebilirsiniz.

Siyah metal meyvelik evinizin her alanında şık ve farklı görünüm sağlar. Ayaklı uzun meyvelik modelleri kalabalık misafirleriniz geldiğinde tercih edilen ürünlerin başında yer alır. Birden çok misafirlerinize ikram sağlayan bu ürün sevdiklerinize hediye edebileceğiniz hoş bir hediye seçeneği olarak yer alır. Bu ürün modelini sevdiğiniz kişilere hediye edebilir, onların sunumlarına şıklık katabilirsiniz.

Meyvelik Kullanımı

Sofranıza şık sunum imkanı sunun meyvelikler kullanım amacınıza bağlı farklı fonksiyonlar taşır. Farklı boy özellikleri bulunan bu ürün sizlerin beğenisine sunulur. Dekoratif eşyalar arasında farklı formatta üretilir. Dar alanlarda kullanımı kolaylaştıran ürün meyveleri depolamasıyla meyvelerin düzenli durmasını sağlar.

Bu ürün alan düzgün bir görünüm sağlar. Fonksiyonel özellik sergilemesinin yanında estetik özellikler de taşır. Dekoratif olarak mutfağınızda uyumu yakalayan çok amaçlı kaseler farklı özellikleri sayesinde alanda yer kaplamaz. Kullanılan materyale bağlı olarak yaprak gibi farklı şekillerde üretimi yapılır.

Materyal seçiminde seçmiş olduğunuz materyale bağlı olarak farklı kullanım imkanları yaratır. Mermer, taşlı, cam, plastik, metal, ahşap gibi materyaller temizlik ve kullanım açısından farklı özellikler sergileyebilir. Sofranızda dinamik etki yaratan ürün sofranızda uyumu yakalar.

Tabaklarınıza eşlik eden kolay taşınabilir kaseler meyvelerin yanı sıra içlerinde sebzeleri de taşıyabilir. Katlı modelleri birçok ürünün saklanmasında avantaj sağlar.

Pratik ve fonksiyonel olan kaseler meyvelerin istenilen zamanda kolaylıkla alınmasını sağlar.

Meyvelik sepet soğan, patates gibi sebzelerin tezgah üzerinde şık bir şekilde durmasına yardımcı olur. Yemek yaparken sıkça kullandığınız sebzeleri bu ürünün içerisinde kullanabilir, yemek yapımında rahatça bu ürünlere ulaşabilirsiniz.

Meyvelik Nasıl Temizlenir?

Kullanım sonrası ve öncesinde temizleme ihtiyacı duyduğunuz bu ürün kolay temizlenebilir olmasıyla kullanım konforu sağlar. Farklı malzemelerden üretilen meyvelik kullanılan materyale göre farklı temizleme koşulları ortaya çıkarır. Her materyalin ihtiyaç duyduğu temizlik kuralları farklılaşabilir.

Genel olarak bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun olan ürünler elde de yıkanabilir. Metal materyalden oluşan ürün elde ve bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun olarak tasarlanır. Bu ürünü deterjan kullanarak 2 şekilde de temizleyebilirsiniz.

Cam meyvelikler kolay temizlenebilir olmasıyla yıkama sonrasında hemen kurutulmalıdır. Yıkama sonrasında üzerinde su lekesi gibi lekeler kalmaması adına ıslak bekletilmemesi tavsiye edilir. Cam ürünü kullanırken, temizliğini yaparken kurulama bezi yardımıyla kullanmanız tavsiye edilir.

Ahşap ürünler sofranıza şık bir dokunuş sağlar. Sofranızda doğal şıklığı oluşturmaya yardımcı olan bu ürünler elde yıkama için uygundur. Ahşap ve bambu malzemeden yapılan ürünlerin bulaşık makinesinde yıkanması tavsiye edilmez. Bu ürünler içerisine deterjanı çekebilen özellikte olduğu için uzun süre deterjana maruz kalması tavsiye edilmez. Bu ürünü elde yıkayarak kullanabilirsiniz.

Ayaklı ve farklı renklerde geniş çeşit yelpazesi ile meyvelik ürünleri satışa sunulur. Cam ayaklı meyvelik temizlerken ayaklarını çıkarabilirsiniz. Temizleme sonrasında ayakları tekrar yerine takarak kullanabilirsiniz.

Dekoratif olarak da kullanılan meyvelik modelleri kolay temizlenmesi ile pratik kullanım sergiler. Hasır modellerin yıkanarak temizliği uygun olmayabilir. Hasır meyvelik sepetleri silinerek temizlenebilir. Bu ürünlerin direk su ile teması ve uzun süre temizliği tavsiye edilmez.

Tercih edeceğiniz ürünü temizlemeden önce materyal yapısına dikkat etmemiz gerekir. Üretilen materyalin kendine ait özelliklerine bağlı olarak temizleme yolunu oluşturabilirsiniz. Mutfak harici diğer alanlarda da kullanılan meyvelik modelleri sofranıza ve evinize farklı bir hava katar.

Meyvelik Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Meyvelik seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken konulardan biri de ürünün malzeme yapısıdır. Ahşap, seramik, cam, porselen, mermer ve çelik gibi farklı malzemeler kullanılarak üretilen ürün dekorasyon olarak zevkinizi yansıtabilir. İhtiyacınıza uygun olarak ürünü bu malzemeler arasından seçebilir, mutfağınızda kullanabilirsiniz.

Tabak yapımında da kullanılan bu materyaller baskı olarak farklı desenlerde üretilir. Bu desenler sayesinde mutfağınıza farklı hava katabilirsiniz. Çiçeklerle renklendirilmiş meyvelik modellerini tercih edebilirsiniz. Tasarım özellikleri değişim gösteren bu ürün tek kattan ulaşabileceği gibi çok katlı olarak da satışa sunulur.

İhtiyacınız olan ölçüde ürünü tercih edebilir, kullanılan alanın büyüklüğüne göre seçimlerinizi yapabilirsiniz. Bu ürünü farklı ürünleri sergilemek için de kullanabilirsiniz. Şeker, çikolata gibi bazı besin gruplarını bu üründe sergileyebilir ve misafirlerinize ikram edebilirsiniz.

Mutfak ve ev dekorasyon ile uyumlu seçimler yapmanız bütünlük sağlar. Yemek masasında ya da salonda estetik bir hava sağlayabilirsiniz. Delikli bir ürün tercihi yaptıysanız meyveleri ıslak olarak koymanız önerilmez. Delikli yapısından suları yere ya da masaya akabilir.

Meyve satın aldığınızda görsel olarak hoş durması için kaselere meyveleri dizmek isteyebilirsiniz. Tercih ettiğiniz meyvelikte taze meyvelerinin hızla çürümesini istemezsiniz. Sebze ve meyvelerin sağlıklı şekilde taze olarak saklanması doğru kaselere konulmasıyla sağlanabilir.

Meyvelik satın alırken ürünün meyvelere hava aldırması gibi özellikleri taşıması gerekir. Hava alan meyvelik modelleri uzun süre taze meyveler yemenize destek olur. Seçmiş olduğunuz ürünün materyaline bağlı kullanım özelliklerine dikkat etmeniz gerekir.

Ahşap ve hasır malzemelerden üretilen ürün tercihinde bulunduysanız bu ürünün temizlik kurallarını doğru bir şekilde yerine getirmeniz gerekir. Deterjan ile temizlenmiş ürünler üzerinde deterjan tortusu bulunabileceği için meyveleri koymadan önce kontrol etmeniz tavsiye edilir.

Ürün seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri de meyvelerin yerleştireceği alan olur. Gold meyvelik seçenekleri mutfakta şık bir duruş sergiler. Geniş olmayan mutfaklar için masaüstü kullanım sergileyen, geniş hacim özellikleri taşıyan meyvelik modelleri tercih edilebilir.

Yeterli temizlik ve bakımı yapılan ürünler içerisine konan meyveler uzun süre taze olarak saklanır. İstenildiği anda kolayca ulaşılarak tüketilmesine destek olur. Meyvelik seçiminde hacim özellikleri, materyal yapısı, ayak gibi seçenekleri göz önüne alınmalıdır. Seçimlerinizi yaparken ihtiyaçlarınıza bağlı tercihlerde bulunabilirsiniz.

Meyvelik Materyalleri

Ev ve işyerinde kullanılan ürün sayesinde ortama şık bir hava katabilirsiniz. Hoş bir görünüm sunan ürün aynı zamanda meyve yeme alışkanlığını kazanmanıza destek olabilir. Sürekli gözünüzün önünde olan meyveleri hoş bir sunumla tüketmek isteyebilir, vitamin ve mineraller ile sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Çocuklara meyve alışkanlığı kazandırmak için onların ilgisini çeken renkli ve farklı tasarım özelliklerine sahip ürünü kullanarak çocuklarınıza bu alışkanlığı kazandırabilirsiniz. Ürün fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra dekorasyon amaçlı sıkça kullanılır. Farklı materyallerden oluşturulan ürün kolay temizlenebilir ve hoş görüntüsüyle sıkça tercih edilir.

Seçimini yaptığınız materyal yapısıyla siz de mutfağınızın tarzını yaratabilir, mutfağınıza hoş bir görünüm kazandırabilirsiniz. Tekli olarak satılan bu ürün çoklu seçenekleriyle satışa sunulur. Farklı boy seçenekleriyle kişi sayınıza uygun tercih yapmanıza yardımcı olur.

Farklı şekillerde üretilen mutfak dekoratif ürünleri yuvarlak, oval, tepsi şeklinde ve daha farklı şekillerde satışa sunulur. Cam, plastik, ahşap, bambu materyalleri kullanılarak üretilen ürün ayaklı ve ayaksız olmasıyla farklı özellikler gösterir. Metal ayaklar kullanılarak yükselti sağlayan ürün masada hoş bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.

Ekonomik fiyat seçenekleriyle her bütçeye, zevke ve ev dekorasyonuna uygun seçenekler bulunduran Karaca markası meyvelik modelleri ile satışa sunulur. Bu ürünleri inceleyerek mutfağınızda ve evinizde uygun seçimlere yer verebilir, alanda farklı dokunuşlar sağlayabilirsiniz.

Günün büyük bir çoğunluğunu evde geçirdiğiniz anlar içerisinde yemek pişirirken pratik kullanılabilen ürünlere ihtiyaç duyulur. Mutfakta yemek pişirmek ve yemek hazırlığında bulunurken kullanışlı, ergonomik ve pratik ürünlere ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Bu ürünler mutfakta geçirilen zamanın verimli hale gelmesine yardımcı olur.

Metal meyvelik modelleri şık, modern ve kullanışlı ürün çeşitleri dekoratif özellikleriyle kullananlar tarafından beğeni ile karşılanır. Estetik olarak geliştirilmiş meyvelikler kullanım konforu ve avantajlarıyla geniş materyal seçenekleri sunar.

Kaçırılmayacak Fırsatları
Keşfetmeye Başla

Uygulamayı İndirin
Telefonunuzun kamerasını açın
QR kodu telefonunuzun kamerasından okutarak uygulamamımızı indirebilirsiniz.