Yardımcı Sayfalar
Ara
Ödüllerimiz
MERAKLI BAYKUŞ ÖDÜLÜ
Karaca Hedef kitlesini daha yakından tanımak için dünyada daha önce örneği olmayan antropolojik bir araştırma yaptırmış ve bu çalışmasıyla Meraklı Baykuş Altın ödülüne layık görülmüştür.
MARKA & İLİŞKİ ÖDÜLÜ
İlham verici bir marka ve itibar yaratmak, ürünle değil insanlar veyaşamı iyileştirmekle alakalıdır. Müşteri toplulukları oluşturmak ve ilişikleri kurmak sosyal ağlar aracılığıyla daha hızlı ve daha fazla büyümekten geçer.
Hikayeyi dinleyenler de kendi sofrasına bir tabak ekledi.Karaca, herkesi evine, ailesine katmaktan hiç vazgeçmedi. Heyecanla başlayan hikayesi bir aileden,başka ailelere yayıldı. Çünkü sadece yakındakiyle değil, en uzaktakiyle de paylaşılacak duyguların olduğuna hep inandı. Paylaşmanın zevkini herkes yaşasın diye de hikayesini anlatmaya devam ediyor. Sizlerle aynı zevki paylaşıyor ve mutlulukları büyütmek için tasarlıyor. Karaca, öncü bir tasarım markası olmanın sorumluluğuyla ilerlemeye devam ediyor. Kimsenin hayal edemediğini tasarlayarak farkını ortaya koyuyor. Başarının sınırsızlığına inanarak sınırları zorluyor. Sizlerle her zaman en değerli olanı paylaşmanın heyecanını taşıyor.