live-sale-1 mağazaya canlı bağlan

Pandemi hayatımızda pek çok şeyin değişmesine ve evrilmesine sebep oldu. Dijital dünyanın daha da güçlendiği bu evrilme, özellikle online mağazacılık sektörünü zirveye taşımış durumda. Oysa mağaza deneyimini yaşamak, ürün hakkında satış danışmanından detaylı bilgi almak hala mümkün! Karaca olarak dijitalleşen ve yenilenen dünyaya ayak uyduran bir marka olmanın gururunu yaşıyor ve sizi mükemmel bir yenilikle tanıştırıyoruz; Mağazaya Canlı Bağlan!

live-sale-1 mağazaya canlı bağlan nedir?

Mağazaya Canlı Bağlan, nerede olduğunuz fark etmeksizin canlı bağlantı ile mağazalarımızı gezebileceğiniz, ürünler hakkında satış danışmanlarımızdan detaylı bilgi alarak, beğendiğiniz ürünlerin stoklarını sorgulayabileceğiz ya da mağazada gezerken satın almak istediğiniz ürünlerin danışmanlarımız tarafından otomatik sepetinize aktarıldığı videolu asistan sistemidir.

live-sale-1 canlı yayından satış aşamaları

Belirlenmiş mağazalarımızda sadece size hizmet vermek için kurulmuş bir videolu asistan sistemi mevcuttur. Ürün ya da kategori üzerinden “Canlı Yayından Satış” butonu ile iletişime geçtiğiniz satış danışmanımız, ürün hakkında merak ettiklerinizi sizinle paylaşacak, isteğiniz doğrultusunda size mağazayı gezdirecek ve kampanyalar ya da indirimler hakkında tarafınıza gerekli bilgilendirmeleri yapacaktır.