Yardımcı Sayfalar
Ara
Seçtiğiniz ürün sepete eklendi.

4 Kişilik Kahvaltı Takımı Modelleri ve Fiyatları - Karaca

Kahvaltı, güne başlarken kendinizi iyi hissetmenin en kolay ve en kısa yolu olan bir öğündür. Çoğu insan için bir kültür olarak adlandırılabilecek kahvaltı; özenle hazırlanan sofralarda, sevdiklerinizle bir araya gelmeniz ve ailecek vakit geçirmeniz için idealdir. Çeşit çeşit malzemelerin yer aldığı zengin kahvaltı menüsü kadar, bu menünün servis edildiği ve masaları güzelleştiren kahvaltı takımları da önemlidir.

Karaca kahvaltı takımları, farklı içerik ve modellerde üretilir. 4 kişilik kahvaltı takımları çoğunlukla 8, 18, 20 ya da 22 parçadan oluşur. Klasik yuvarlak formda üretilen takımların yanı sıra farklı renk ve desenler içeren kare modeller de bulunur. 6 kişilik takımlar ise 26, 27, 28, 30 ya da 32 parça olarak üretilir.

Çeşitli renk, desen ve şekillerde üretilen bu kahvaltı takımlarının dışında fine pearl, stoneware ve porselen kahvaltı takımlarını da bulmak mümkündür. Karaca kahvaltı takımlarından kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda ve zevkinize uygun şekilde seçimler yapabilirsiniz. Seçtiğiniz bu kahvaltı takımları ile göz alıcı kahvaltı masaları hazırlayabilirsiniz.

Çoğunlukla çekirdek ailelerin günlük kullanım için tercih ettiği Karaca 4 kişilik kahvaltı seti, birbirinden güzel ve şık detaylara sahiptir. Mutfağınızın, evinizin dizaynına, sevdiğiniz sofra düzenine göre tercih edebileceğiniz 4 kişilik kahvaltı takımları ile sofralarınıza eşsiz bir güzellik katabilirsiniz.

4 Kişilik Kahvaltı Takımı

Evlilik hazırlığında olanlar, çeyiz alışverişi sırasında ilk olarak sofra ve mutfak ürünleri almayı tercih eder. Bu sofra ve mutfak ürünlerinin en önemlilerinden biri de kahvaltı takımlarıdır. Güne güzel başlamanın yolu güzel kahvaltı takımlarından geçer. Çoğunlukla yeni evlenenlerin tercih ettiği kahvaltı takımı 4 kişilik aileler için de uygun sayılan, günlük kullanıma uygun ürünlerdir.

Farklı renk ve desenlerde üretilen 4 kişilik takımları, misafirleriniz için de kullanmak isterseniz iki adet 4 kişilik kahvaltı takımını set haline getirebilirsiniz. Bu sayede 8 kişilik kalabalık misafir sofralarında da kullanabilirsiniz. Bu sayede hem 8 kişilik servis tabağı hem de artan parça sayısı ile birlikte çok parçalı bir kahvaltı takımına sahip olmuş olursunuz.

Günlük hayat için son derece uygun içeriğe sahip olan 4 kişilik kahvaltı takımını zevklerinize uygun olarak tercih etmeniz mümkündür. Günlük kullanımda daha çok sade modellerin tercih edildiği 4 kişilik kahvaltı takımları içinizi açacak desenlere sahiptir. Kullanacağınız masa örtüleri, peçete ve çeşitli dekoratif sofra ürünlerine uyacak şekilde seçeceğiniz kahvaltı takımı ile kahvaltı sofralarınızı daha keyifli bir hale dönüştürebilirsiniz.

4 Kişilik Kahvaltı Takımı Modelleri

Karaca tarafından birçok tarzda ve modelde kahvaltı takımları üretilir. Bu modeller, kişi sayısına, parça sayısına, formuna göre çeşitlere ayrılır. 4 kişilik kahvaltı takımları çekirdek ailelerin günlük olarak kullandığı bir modeldir.

Rufus, Yadigar, Cassia ve Mora olarak isimlendirilen 4 kişilik kahvaltı takımları farklı parça sayılarına ve modellere sahiptir. Modern sofralara çok yakışan Karaca Rufus 8 Parça Porselen Kahvaltı/Servis Takımı dayanıklı malzemeden üretilen kullanışlı takımlar arasında yer alır.

Breakfast, enjoy, sweet, smile yazıları ile baskılanan servis tabakları sofranıza farklı bir enerji katar. Ruh halinize ve kişiliğinize göre seçip kullanabileceğiniz bu yazılı servis tabakları ile kahvaltı yapmak eğlenceli bir hale dönüşür.

Krem rengi üzerine siyah yazı baskısı yapılan Rufus kahvaltı takımı modeli ile modern görünümlü masalar hazırlayabilirsiniz. Uygun servis peçeteleri ve çay bardakları ile bir araya geldiğinde harika bir uyum yaratabileceğiniz Rufus kahvaltı takımı, kahvaltı sofralarınızı dikkat çekici bir görünüme kavuşturur.

Nostalji ve klasik sevenlerin tercih edebileceği Karaca Yadigar 18 parça 4 kişilik kahvaltı seti, çiçekli ve kuşlu desenlerle çok renkli olarak üretilir. Eski ile yeniyi buluşturan tasarımıyla kahvaltı masalarınıza hoş ve farklı bir ambiyans kazandıran Yadigar kahvaltı takımı “Stoneware” seramik malzemeden üretilir.

Kaolin kilinden rengini ve desenini alan Yadigar serisine kuvars taşı ile camsı bir görünüm verilir. Feldspat mineralleri ile sert ve dayanıklı bir yapıya kavuşturulan bu seri sert yapısı sayesinde çizilmelere karşı dayanıklıdır.

Modern, sade aynı zamanda şık bir kahvaltı takımı modeli olan Karaca Cassia 18 Parça 4 Kişilik Kahvaltı Takımı ile kahvaltı sofralarınızı bir çiçek bahçesine dönüştürmeniz mümkündür. Yağ yeşili, mor, pembe çiçek desenleri ile bezenen kahvaltı takımları iç açıcı bir görüntüye sahiptir. Onlara uygun çay bardağı ve çay tabağıyla sunulduğunda şık bir bütün oluşturan bu takım ile kahvaltı yapmak keyifli bir hal alır.

Çok sık tercih edilen 4 kişilik kahvaltı takımı modellerinden biri de Karaca Mora 18 parça 4 kişilik kahvaltı takımıdır. Etnik desenlerle ve lacivert-beyaz renk tonlarında üretilen Mora modeli içinizi açacak bir görüntüye sahiptir. Çay fincanı ve çay tabağı ile bir araya gelen kahvaltı tabakları ve servis tabakları harika bir uyum yakalar ve kahvaltı sofralarınıza ferahlık katar.

4 Kişilik Kahvaltı Takımı İçindekiler

Farklı modellerde üretilen Karaca 4 kişilik kahvaltı takımı içerisinde yer alan ürün sayısına ve ürün grubuna göre de farklı modellere ayrılır. Çoğunlukla 8-22 parça aralığında ürünün bulunduğu 4 kişilik kahvaltı takımlarının içerikleri modellerine göre farklılık gösterir.

Karaca Rufus 8 parça porselen kahvaltı/servis takımı, 2 adet peynir tabağı (14 cm), 2 adet kase reçellik (10 cm), 2 adet kayık tabak (15 cm) 2 adet kayık tabak (20x13 cm) olarak üretilir. Porselen malzemeden üretilen Rufus serisi sofralarınıza modern bir görünüm kazandırır. Hazırladığınız ürünleri şık bir şekilde sunmaya olanak sağlayan bu seriyi günlük olarak kullanmanız mümkündür.

Karaca Yadigar 18 parça 4 kişilik kahvaltı seti, 4 adet pasta tabağı (21 cm) 4 adet çay bardağı, 4 adet çay tabağı, 3 adet reçellik, 3 adet peynirlik olarak üretilir. Dayanıklı bir yapıya sahip stoneware malzemeden üretilen Yadigar serisi, çay bardağı ve çay tabağı ile birlikte mükemmel bir uyum gösterir. Nostaljik görünümü ile sofralarınıza farklı bir hava katan Yadigar serisi sayesinde gösterişli kahvaltı masaları hazırlayabilirsiniz.

Karaca Cassia 18 Parça 4 Kişilik Kahvaltı Takımı, 4 Adet Pasta Tabağı (21 cm), 4 Adet Çay Bardağı, 4 Adet Çay Tabağı (12,5 cm), 3 Adet Reçellik (12 cm), 3 Adet Peynirlik (17 cm) olarak üretilir. Zengin içeriği ve klasik görüntüsü ile sıklıkla tercih edilen Cassia serisi kahvaltı masanıza şık bir hava katar.

Karaca Mora 18 Parça 4 Kişilik Kahvaltı Takımı ise 4 Adet Pasta Tabağı (21 cm), 4 Adet Çay Fincanı, 4 Adet Çay Fincan Tabağı, 3 Adet Reçellik ve 3 Adet Peynirlikten oluşur. Stoneware malzemeden üretilen Mora serisi lacivert-krem renk tonlarının hakim olduğu bir kahvaltı takımı modelidir. Beyaz renkli bir masa örtüsü ile kullanıldığında kahvaltı sofranıza bir ferahlık katar.

4 Kişilik Porselen Kahvaltı Takımı

Kahvaltı sofralarının en temel ürünleri olan kahvaltı takımları çeşitli materyallerden üretilir. Seramik, stoneware ya da porselen malzemelerden üretilen Karaca kahvaltı takımları bulunur.

Bu kahvaltı takımları arasında en çok tercih edilenlerinden biri de porselenden üretilen takımlardır. Toprağın yüksek ısıda pişirilerek sertleşmesiyle üretilen porselen malzemeden yapılan porselen kahvaltı takımları, yüksek ısıya karşı direnç gösterir. Bu dayanıklı malzeme sayesinde uzun ömürlü ve sağlam bir kullanım sunan porselen kahvaltı takımları son derece estetik bir görünüme sahiptir.

Sağlık için elverişli maddelerden üretilen porselen Karaca kahvaltı takımı 4 kişilik, seramik ürünlere göre daha kullanışlı ve hijyeniktir. Oldukça dayanıklı ve sağlam olan porselen kahvaltı takımı, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz özelliklere sahiptir. Sıcaklık değişimlerine ve kimyasal maddelere karşı dayanıklılık gösteren porselen kahvaltı takımının temizliği de oldukça kolay ve pratiktir.

4 Kişilik Kahvaltı Takımı Nasıl Kullanılır?

Çeşitli materyallerden üretilen bu kahvaltı takımları arasında günlük olarak en sık kullanılan 4 kişilik kahvaltı takımlarıdır. İçerdiği parça sayısına göre farklılık gösteren 4 kişilik kahvaltı takımlarının kullanımı da oldukça pratiktir. Masa düzeninize ve hazırladığınız ürünlere bağlı olarak değiştirebileceğiniz servis tabakları çeşitli amaçlarla kullanılabilir.

4 kişilik kahvaltı takımları, günlük kullanıldığından temizlik ve bakım konularında dikkat edilmesi gereken birtakım durumlar söz konusudur. Kahvaltı takımını temizlemeden önce üretiminde kullanılan materyali bilmeniz ve temizlik işlemine ona uygun şekilde gerçekleştirmeniz gerekir.

Porselen ya da stoneware malzemeden üretilen 4 kişilik kahvaltı takımlarının belli bir sağlamlık derecesi söz konusudur. Su geçirmez özelliği sayesinde hijyenik bir kullanım imkanı sunan 4 kişilik kahvaltı takımını bulaşık makinesi kullanarak temizleyebilirsiniz.

4 Kişilik Kahvaltı Takımı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

4 kişilik kahvaltı takımları, çoğunlukla çekirdek ailelerin günlük olarak kullandığı kahvaltı takımlarıdır. Her gün aktif olarak kullanılan bu ürünleri satın alırken dikkat edilmesi gereken çeşitli özellikler bulunur.

Bu özelliklerden ilki uzun süre kullanacağınız bu ürünlerin dayanıklı bir malzeme yapısına sahip olmasına dikkat etmenizdir. Porselen gibi dayanıklı malzemelerden üretilmiş kahvaltı takımları uzun süre kullanmaya uygundur. Kanserojen madde içermeyen, sağlıklı materyallerle üretilen takımlar günlük kullanımda sağlığınıza zarar vermez.

Abartısız, şık, sade tasarımlara sahip 4 kişilik kahvaltı takımları her gün kullanımda sıkılmayacağınız görünümde ürünler olur. Zamansız parçaların seçilmesi, kahvaltı takımınızı uzun yıllar boyunca kullanmanıza olanak tanır. Ayrıca, mutfağınıza ya da evinizin geneline uygun tarzda seçeceğiniz kahvaltı takımları ile uyumlu sofralar hazırlamanız mümkün hale gelir.

4 Kişilik Kahvaltı Takımı Fiyatları

4 kişilik kahvaltı takımı fiyatları parça sayısına, modeline ve üretilen ham maddesine göre farklılık gösterir. Parça sayısı arttıkça 4 kişilik kahvaltı takım fiyatları da aynı oranda artabilir. İçerisinde çay bardağı ve tabağı da bulunan 4 kişilik kahvaltı setleri sadece servis tabaklarından oluşan takımlara göre daha yüksek fiyatlı olabilir.

Tasarımlarına göre de fiyatları değişen 4 kişilik kahvaltı takımları sağlam malzemeden üretildiğinde kullanım ömrü de uzar. Her zaman kullanılabilecek modelde ürünler tercih etmeniz halinde bu dayanıklı kahvaltı takımlarını uzun seneler boyunca kullanmanız mümkün hale gelir.

Çok parçalı kahvaltı takımları, hazırladığınız malzemeleri güzel bir şekilde sunmanızı sağlar. Farklı öğün sofralarında da kullanabileceğiniz bu takımlar ile özenle hazırladığınız her sofra dikkat çeker. Uzun yıllar boyunca her gün kullanabileceğiniz nitelikte üretilen 4 kişilik Karaca kahvaltı takımları her zevke hitap eder.

Evinizi dekorasyonuna, mutfaktaki diğer ürünlerinize uyumlu şekilde seçeceğiniz kahvaltı takımları ile kendinizi ve tarzınızı yansıtan kahvaltı masaları hazırlayabilirsiniz. Birbirinden farklı modellerde şık ve kullanışlı 4 kişilik kahvaltı takımlarını Karaca’da bulabilir, zevkinize uygun olan takımları satın alabilirsiniz.

Kaçırılmayacak Fırsatları
Keşfetmeye Başla

Uygulamayı İndirin
Telefonunuzun kamerasını açın
QR kodu telefonunuzun kamerasından okutarak uygulamamımızı indirebilirsiniz.