Yardımcı Sayfalar
Ara
Sizin Asistanınız; Karaca Dijital Asistan Karaca Dijital Asistan, web sayfamızın sağ alt köşesinden yer alan “Destek” butonu üzerinden iletişime geçebileceğiniz dijital yardımcınızdır. Karaca dijital asistanınız size sipariş, iptal, iade ve değişim, kargo ve teslimat, tedarik ve stok bilgisi, kampanyalar, servis ve inceleme gibi pek çok konuda yardımcı olabilir.
Sipariş Siparişinizle ilgili bir sorunuz olduğunda ya da bir sorunla karşılaştığınızda dijital asistanınız ile kolay ve pratik şekilde çözüm bulabilirsiniz.
İptal & İade & Değişim Siparişinizle ilgili iptal, iade ya da değişim işlemlerini dijital asistanınız ile gerçekleştirebilir, merak ettiğiniz konular hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Kargo & Teslimat Dijital asistanınızdan sipariş teslimat süresinden kargo durumuna, teslimat sorunlarından kargo sorunlarına kadar tüm süreç hakkında bilgi ve destek alabilirsiniz.
Tedarik & Stok Bilgisi Beğendiğiniz bir ürünün tedarik süresini ve stok bilgisini dijital asistanınız ile sorgulabilir, ürün hakkındaki bilgilere hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.
Kampanyalar Güncel kampanyalar hakkında bilgi almak istediğinizde ya da kampanyalar ile ilgili bir sorunla karşılaştığınızda dijital asistanınızdan yardım talep edebilirsiniz.
Servis & İnceleme Ürününüzü servise göndermek ya da servisteki ürününüz hakkında bilgi almak istediğinizde dijital asistanınızdan destek alabilirsiniz.
Canlı Destek Müşteri Hizmetleri Öneri, soru ya da sorunlarınız için taleplerinizi dijital asistana iletebilir, canlı destek müşteri temsilcimize bağlanarak her konuda yardım alabilirsiniz. Canlı destek müşteri temsilcimiz: 08.00 – 17.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.