Yardımcı Sayfalar
Ara
ÇEYİZ RANDEVUSU HİZMETİ NEDİR?

Mağazalarımızda çeyiz danışmanınızın önceden belirlediğiniz ürünlerle size özel hazırlamış olduğu çeyiz masasından seçimlerinizi yapabileceğiniz kişiye özel bir deneyimdir ve ücretsizdir.

Belirlenen tarih ve mağazada sizi çeyiz danışmanımız karşılar. Randevu formunda görmek istediğinizi belirttiğiniz ürünler varsa, size özel olarak hazırlanmış masada ürünlerin sunumu yapılır. İkramlarımız eşliğinde çeyizinizin en özel parçalarını seçebilirsiniz.

Oluşturulan randevuya istinaden, 1 gün öncesinde karacaseverimiz telefon ile aranarak randevu teyidi alınır.

ÇEYİZ RANDEVUSU NASIL ALINIR?
Randevu sayfasında bulunan bilgileri doldurarak online randevu alabilirsiniz.
ÇEYİZ RANDEVUSU ORTALAMA KAÇ SAAT SÜRER?
Karacaseverimiz için 2 saat süre ayrılmıştır.
ÇEYİZ RANDEVUSUNUN SAATİ NASIL DEĞİŞTİRİLİR, ERTELENİR YA DA İPTAL EDİLİR?
Randevu sayfası ve mağazadan alınan randevu için randevunun alındığı mağaza ile iletişime geçilerek saat değişikliği yapılabilir. Uygun gün ve saate ertelenebilir ya da iptal edilebilir. Tüm bu işlemler çeyiz randevusu oluşturmak kadar hızlı ve ücretsizdir.
ÇEYİZ RANDEVUSUNA GİDERKEN YANIMDA BİRİNİ GETİREBİLİR MİYİM?
Görüşüne ve zevkine önem verdiğiniz 1 ya da 2 kişi ile gelmenizi tavsiye ederiz.
ÇEYİZ PAKEDİ ALDIKTAN SONRAKİ İŞLEMLER NELERDİR?
Yemek takımları adrese teslim olarak gönderilir. Eve teslim yapılan satışlar ortalama 7-10 gün içerisinde teslim edilir. Teslim edilen ürünlerde hasar ya da kırık olur ise teslim tarihi itibariyle 15 gün içerisinde mağazaya tek seferde bildirilmesi ve kırıkların teslim edilmesi koşulu ile ücretsiz olarak parça temini sağlanacaktır.