Yardımcı Sayfalar
Ara
Seçtiğiniz ürün sepete eklendi.

Sabahlık Modelleri ve Fiyatları - Karaca

Sabahlık modelleri hem erkek kullanıcılar hem de kadın kullanıcılar için tercih edilen giyim ürünlerindendir. Sabah uyanınca hazırlanana kadar pijamanın üstüne giyilen bu ürünler özellikle kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Kendinizi iyi hissetmek ve iyi bir başlangıç yapmak için sabahlıkları tercih edebilirsiniz.

Söz konusu ev giyim ürünleri her modelde ve renkte üretilir. Modellerin amacı sabah uyanınca pijamaların ya da geceliklerin üzerine giyilmesidir. Farklı tasarımlarda ve farklı kumaşlarda üretilen sabahlıklar birbirinden farklılık gösterir. Ey giyim ürünü satın alırken belirli kıstaslarınız varsa bu beklentilerinizi karşılayacak tüm çeşitliliği Karaca’da bulabilirsiniz.

Sabahlıklarınızın pijamanız ya da geceliğinizin modeli ve rengi ile uyumlu olması günün ilk zamanlarında bile şık görünmenizi sağlar. Nasıl kullanacağınız ya da kombinleyeceğiniz sizin kararınıza kalır. İster iç çamaşırı ile ister pijama ya da gecelikleriniz ile bir kombin oluşturabilirsiniz. Aradığınız nitelikteki giysiler farklı kalınlıkta, kumaşta ve modelde sizlere sunulur.

Söz konusu ürünler sabahlık takımı olarak da mevcuttur. Bunları aynı renk ve türdeki kumaşlardan yapılan terlikleriyle de kullanabilirsiniz. Sabahlık ve terlik uyumu sizleri güne başlamak için motive edebilir. Pandif, panduf ya da klasik terlik olarak da bulunabilen terlikleri aradığınız kriterlere uygun olarak kendi zevkiniz ve tarzınıza uygun olarak satın alabilirsiniz.

Ev ortamında ve kendinize özel olan anlarda yüksek konfor ve rahatlık için sabahlık modelleri ihtiyaçlarınızı karşılar. Yüksek kalitede üretilen kumaşlardan tasarlanan ve üretilen sabahlık modelleri her kesimden ve tarzdan insanın memnuniyetle kullanacağı ürünler haline gelir. Karaca’da kaliteli ve uygun fiyatlı modeller mevcuttur. Karaca şıklığını günü her saatinde yaşamak için bu modellerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Sabahlık

Sabahlıklar uykudan uyanınca güne başlayana kadar ya da evde geçirdiğiniz her an giyebileceğiniz farklı kumaşlardan üretilebilen kıyafetlerdir. Genellikle kış aylarında daha fazla kullanılırlar.

Farklı kumaşlarda üretilmeleri, bu ürünleri giyebileceğiniz mevsimi de değiştirir. Polar kumaştan üretilen kalın ve şapkalı modeller kış aylarında daha fazla tercih edilir. Daha ince pamuklu ya da saten kumaştan üretilen sabahlık modelleri ise yaz ve bahar aylarında daha fazla tercih edilir.

Bambu, ipek, pamuklu, polar, polyester, polyamid, viskoz, yün, saten, likra, modal ve keten gibi kumaşlardan üretilenler çoğu kadının dolabında yer alan bir üründür. Farklı kumaşlar farklı isteklere ve tarzlara hitap eder. Bu çeşitli kumaş skalası farklı renkler ve desenlerle birleşince çeşitlilik de çoğalır.

Ürünlerin fiziksel özellikleri de değişkenlik gösterir. Bu özellikler kol tipi, kol boyu, gövde boyu, kapama stili, şapkalı ya da şapkasız oluşu gibi birden fazla özellikte ürün modellerine rastlayabilirsiniz. Gövde boyu olarak kısa, orta ve uzun sabahlıklar mevcuttur. Kol boyu olarak ¾ boy, yarasa kol, uzun kol gibi farklı kol ölçüleri mevcuttur.

Bu giysiler kapama stili olarak farklı çeşitlere ayrılır. Kuşaklı ya da kuşaksız, fermuarlı ya da kapanmayan modeller arasından istediğinizi ve tarzınıza uygun olanı seçmek oldukça kolaydır. Çünkü Karaca’da sabahlık ürünlerinin çeşidi oldukça fazladır. Böylelikle aradığınız modeli bulmak son derecede kolaydır.

Uzun sabahlık modelleri kadınların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alır. Daha rahat ve kullanışlı olabilen bu giysi modelleri kişiden kişiye göre tercih etme sıklığı pek tabi değişkenlik gösterir. Ürün ölçüsü olarak her boyda ve tasarımda sizlere sunulur.

Sabahlıklar hem kendinize hem de sevdiklerinize çok iyi ve değerli hediyeler arasında sayılabilir. Ayrıca ürün modelleri çeyiz alışverişlerinde de en çok önem verilen ürünler arasında yer alır. Oldukça fazla ürün gamı arasından her renkte ve tasarımda modeli Karaca’da bulabilirsiniz.

Karaca Sabahlık Modelleri

Sabahlık modelleri herkes tarafından beğenilebilecek ve satın alınabilecek niteliklere sahiptir. Farklı modeller farklı kumaş türleri ile birleştiğinde ortaya çok çeşitli bir ürün modeli ortaya çıkar. Uzun, kısa gibi etek ölçüleri farklı kol boyları ile harmanlanır. Böylelikle kendi tarzınıza ve ihtiyacınıza göre modelleri bulmanız kolaylaşır.

Mevsimlere göre sabahlık modelleri çeşitlenir. Kış mevsiminde daha kalın kumaştan şapkalı ve önü kapanan modeller bulmak mümkündür. Yaz aylarında ise daha ince kumaşlı, şapkasız ya da önü kapanmayan kısa modellere rastlayabilirsiniz. Mevsim koşullarına uygun seçimler yapmak için hemen şimdi Karaca’ya göz atabilirsiniz.

Sabahlık modelleri kol boylarına göre çeşitlenir. Kol boyları kısa, uzun, ¾ boy ya da yarasa kollu modeller vardır. Yine yaz ve kış aylarına uygun olarak bir model seçimi yapabilirsiniz. Yarasa kol model çeşitleri son derece şık ve gösterişli bir model olarak sayılabilir. Çeyiz ya da hediye seçimlerinde yarasa kol modelleri tercih edebilirsiniz.

Sabahlık modelleri ürünlerin desenlerine ve renkleri göre de değişkenlik gösterir. Şık ve gösterişli modellerin var olduğu gibi daha günlük ve gösterişsiz modellerde vardır. Kendi tarzınıza ve ihtiyacınıza göre ürün modelleri sizlere sunulur. Modeller çok çeşitli renkte üretilir. Kırmızıdan siyaha, pembeden yeşile her renk ürün modelini Karaca’da bulabilirsiniz.

Söz konusu giysi modelleri ürünlerin kumaşlarına göre değişkenlik gösterir. Bambu, ipek, pamuklu, polar, polyester, polyamid, viskoz, yün, saten, likra, modal ve keten gibi kumaşlardan üretilen modeller malzeme yapısı olarak da değişir. Bu sayede hangi kumaş türünde bir modele ihtiyacınız var ise rahatlıkla bulabilirsiniz.

Sabahlık Çeşitleri

Sabahlık çeşitleri kumaşlarına göre değişkenlik gösterir. Bambu, ipek, pamuklu, polar, polyester, polyamid, viskoz, yün, saten, likra, modal ve keten gibi kumaşlardan üretilen alternatifler model olarak da değişir.

Fakat bu ürün modellerinde en çok tercih edilen kumaşlar genellikle polar, penye ve peluş olanlardır. Bu kumaşların ortak özelliği sıcak tutmaları, rahat olmaları ve günlük olarak her şekilde kullanılabilmesidir.

Polar sabahlık modelleri kış aylarında daha çok tercih edilen ürün çeşididir. Soğuğa karşı koruması, rahat ve konforlu hissettirmesi ve kalın olması bakımıyla kış aylarının vazgeçilmezidir. Rahat bir polar model ile güne başlamak ve işlerinizi halletmek sizleri iyi hissettirebilir. Polar çeşitleri her renk ve modelde Karaca’da mevcuttur.

Sabahlık polar kumaşlardan üretildiğinde modeller daha kalın ve kabarık bir formda görünebilir. Bu durumdan dolayı kilolu ya da kilosunu saklamak isteyen kullanıcıların tercihi polar alternatifler olabilir. Bu özelliklerinden dolayı da polar ürünler tercih edilir. Karaca’da her zevke ve her bedene özel çeşitler mevcuttur.

Peluş sabahlık modelleri yine kış aylarında tercih edilen bir ürün çeşididir. Peluş kumaş oldukça rahat ve konforlu hissettiren bir kumaş türüdür. Bedeni sıcak tutması peluş modellerin özelliklerinden biridir. Peluş ürün çeşitleri her renkte ve desende sizler için üretilmiştir. Karaca yüksek kaliteli peluş kumaşı çeşitli desenler ve renkler ile birleştirir.

Yaz aylarının ya da bahar aylarının en çok tercih edileni penye sabahlık çeşitleridir. Penye ürün modelleri yumuşak ve pamukludur. Böylece bedeni serin tutar. Terletmez ve suyu emer. Bu özelliklerinden dolayı sıcak havalarda daha çok tercih edilir. Penye modeller daha incedir. Bu yüzden polar ya da peluş kumaş sevmeyen ya da tercih etmeyen kullanıcılar penye kumaşı tercih edebilirler.

Sabahlık Özellikleri

Sabahlıkların özellikleri ve nitelikleri ürünlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Çok sayıda modelde ve tasarımda alternatiflere rastlamak mümkündür. Söz konusu ürünlerin ortak özellikleri hiç şüphesiz ki yüksek kalitede imal edilmeleri, rahat ve konforlu hissettirmeleri, kaliteli kumaşlara sahip olmalarıdır. Karaca sabahlık modellerini inceleyerek beğenilerinize uygun bir model bulabilirsiniz.

Karaca Home 4 element sabahlık modelleri farklı kumaşlarda üretilebilir. Bu durum ürün çeşitlerinin özelliklerinin değişmesine neden olur. Örneğin polar kumaşa sahip modeller kalın, sıcak tutan ve kabarık özelliklere sahiptir. Penye kumaştan imal edilen tasarımlar ise daha ince, yumuşak ve yok gibi bir hisse sahiptir. Bu durum kumaşların birbirinden özellik olarak ayrışmasından ileri gelir.

Söz konusu giysiler kaliteli kumaşlardan üretilir. Bu durum bir kere satın alacağınız Karaca sabahlığınızı uzun süre kullanabilmeniz anlamına gelir. Yıkama ile rengi solmaz, formu bozulmaz ya da yırtılmaz. İlk günkü gibi sabahlığınızı kullanabilir ve yıkayabilirsiniz. Tiftiklenme, bollaşma ya da çekme gibi sorunlar ile karşılaşma ihtimaliniz oldukça düşüktür.

Sabahlık modelleri her kesime uygun olarak üretilir. Her beden kadın ve erkek ürün modellerini bulabilir. Kendi aradığınız niteliklere uygun olan modellerini Karaca üzerinden inceleyebilirsiniz. Geniş beden skalası sabahlıkların bir diğer özellikleri arasında yer alır. Geniş beden, renk ve model gamı içerisinde size en uygun sabahlığı bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Sabahlık Seçimi

Sabahlık seçimi aranılan niteliklere ve özelliklere göre aslında kolay bir işlemdir. bu giysileri seçmek için öncelikle ihtiyaçların ya da isteklerin belirlenmesi gerekir. Daha sonra çeşitli ürünler arasından istediğiniz ya da ihtiyacınız olan modelleri inceleyebilir ve uygun olanı satın alabilirsiniz.

Kadın sabahlık modellerinden birini ya da bir kaçını seçmek erkek modeli seçmekten daha zor olabilir. Çünkü hiç şüphesiz ki kadın modelleri erkek tasarımlarına oranla daha fazla çeşide sahiptir. Bu durumda kadınlar için model seçimini biraz daha uğraştırıcı kılabilir. Karaca’nın zengin modelleri ve uygun fiyatları sayesinde seçim yapmak son derece kolaydır.

Erkek sabahlık modelleri kadın tasarımları gibi zengin bir çeşitlilikle sunulur. Erkek tasarımları genellikle gri sabahlık modellerinden oluşur. Gri erkek ürünlerine çok yakışan, her türlü kombinlenebilen ve daha fazla tercih edilen bir renktir. Erkek sabahlık modellerini sevdiklerinize hediye olarak da satın alabilirsiniz. Çeyiz alışverişlerinde damat hediyesi olarak en fazla tercih edilen ürünlerin başında da bu tasarımlar gelir.

Kadın sabahlık modelleri renk, desen ve doku açısından oldukça geniş bir çerçeveye yayılır. Kadın tasarımları genellikle kırmızı, pembe ya da beyaz gibi açık renklerde üretilir. Yine de her türlü renk ve modelde kadın modeli bulmak mümkündür. Herkese yakışan, her türlü kombinlenebilen rahat ve konforlu hissettiren kadın tasarımlarını Karaca’da bulabilirsiniz.

Her cinsiyete uygun sabahlık modelleri insan bedeninin konforu ve rahatı için tasarlanır ve üretilir. Bu tür bir ürün arayışındaki kullanıcılar dolaplarına bir yeni model eklemek ya da ilk defa satın almak istedikleri zaman Karaca’daki geniş ürün gamından faydalanabilir. Geniş beden aralıkları sayesinden isteklerine ve ihtiyaçlarına uygun sabahlık modellerini inceleyebilir ve satın alabilirler.

Sabahlık Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kadın ya da erkek sabahlık seçiminde dikkat edilmesi gereken başlıca husus ürünlerin kalitelerine özen göstermektir. Kaliteli materyallerden üretilen, uzun süre dayanıklı olabilecek ürünler seçmek alışverişinizden memnun kalmanıza yardımcı olur.

Bu durum ise hem bütçenizi yormaz hem de alışverişe ayıracağınız zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Karaca kadın ve erkek ürün modelleri kaliteli materyallerden imal edilir bu sayede uzun yıllar kullanım avantajı sağlar.

Sabahlık seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise ürünlerin fiyatlarıdır. Fiyat performans olarak ürünleri değerlendirmek sizler için iyi olabilir. Hem bütçenize uygun hem de zevk ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak ürün seçimi yapmak için Karaca ürünleri tam size göredir.

Yüksek kalitede ve dayanıklı kumaşlardan üretilen Karaca ürünleri fahiş fiyatlara sahip değildir. Aksine yüksek kaliteli ürünleri makul fiyatlara satın alabilirsiniz.

Sabahlık modellerinin fiyatlarını belirleyen en önemli şey hiç şüphesizdir ki ürünlerin kaliteleridir. Bir ürünün kalitesini belirleyen en önemli husus ise kumaşlarının niteliğidir. Bambu, ipek, pamuklu, polar, polyester, polyamid, viskoz, yün, saten, likra, modal ve keten gibi kumaşlardan üretilen seçenekler model olarak da değişir.

Bambu, ipek, saten ve keten gibi kumaşlar saf ve organik oldukları zaman fiyat aralıkları değişir, artabilir. Bu tür kumaşlardan seçim yapar iseniz fiyatın artıcağını bilmenizde fayda vardır.

Sabahlık seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise ürünlerin beden aralıklarıdır. Kendi bedeninize uygun olan ürün modellerini seçmek memnun kalma ihtimalinizi olumlu yönde artırır.

Karaca sabahlık modelleri her kalıba ve bedene uygun olarak ürünler tasarlar ve üretir. Böylelikle geniş beden skalasına sahiptir. Bu durum her beğendiğiniz ürünü beden sıkıntısı yaşamadan satın alabileceğiniz anlamına gelir.

Sabahlık Fiyatları

Sabahlık modellerinin fiyatlarını belirleyen en önemli şey hiç şüphesizdir ki ürünlerin kaliteleridir. Bir ürünün kalitesini belirleyen en önemli husus ise kumaşlarının niteliğidir. Bambu, ipek, pamuklu, polar, polyester, polyamid, viskoz, yün, saten, likra, modal ve keten gibi kumaşlardan üretilen çeşitler model olarak da değişir.

Bambu, ipek, saten ve keten gibi kumaşlar saf ve organik oldukları zaman fiyat aralıkları değişir, artabilir. Bu tür kumaşlardan seçim yapar iseniz fiyatın artıcağını bilmenizde fayda vardır.

Fiyat performans olarak sabahlık modellerini değerlendirmek sizler için iyi olabilir. Hem bütçenize uygun hem de zevk ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak sabahlık seçimi yapmak için Karaca ürünleri tam size göre!

Yüksek kalitede kumaşları ve dayanıklı materyallerden üretilen Karaca sabahlık modellerini uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Aksine yüksek kaliteli ürünleri makul fiyatlara satın alabilirsiniz.

Sabahlık modellerinin fiyatları ürünlerin uzunlukları, desenleri, modelleri ve kumaşlarına göre değişkenlik gösterir. Dantel işlemeli, uzun, kuşaklı ya da şapkalı modeller diğer modellere göre daha farklı fiyat aralıklarında olabilir.

Bu durumları göz önüne alıp alışverişinizden önce ürünlere göz atmak ve bütçe ayarlaması yapmak size fayda sağlayabilir. Bu durum alışverişinizin hızlı ve sizi memnun edecek şekilde olmasına yardımcı olabilir.

Karaca sabahlık fiyatları her bütçeye uygun olarak Karaca’da mevcuttur. Kaliteli ürünlerini uygun fiyatları ile birleştiren Karaca kullanıcılar için ilk tercih olarak değerlendirilir. Uzun süre kullanım avantajı sunmaları, dayanıklı materyallerden imal edilmeleri bu ürünlere olan rağbeti artırır. Size ve sevdiklerinize uygun ürün modellerini Karaca üzerinden satın alabilirsiniz.

Uygun fiyatlı ama aynı zamanda şık ve değerli bir hediye vermek istediğiniz zamanlarda sevdikleriniz için Karaca modelleri biçilmiş kaftandır. Hem erkek hem de kadın ev giyim ürünü modelleri her tarza ve her bütçeye uygun olarak sizlerin beğenisine sunulur.

Kaliteyi, rahatlık ve konfor ile birleştirirken aynı zamanda uygun fiyatlarıyla da gönüllerde taht kurar. Sizler de sabahlık alışverişinizi uygun fiyat aralıkları ve indirim avantajları ile Karaca’dan yapabilirsiniz.

 

Kaçırılmayacak Fırsatları
Keşfetmeye Başla

Uygulamayı İndirin
Telefonunuzun kamerasını açın
QR kodu telefonunuzun kamerasından okutarak uygulamamımızı indirebilirsiniz.