Yardımcı Sayfalar
Ara

GIFTING FRIDAY KAPSÜL KAMPANYASI KOŞULLARI

  • Kampanya kapsamında 6 Kasım (dahil) – 27 Kasım 2023 (dahil) tarihleri arasında Nespresso’nun anlaşmalı olduğu website ve perakende satış noktalarında* (Nespresso websitesinden ulaşabilirsiniz) başlayacak olan Gifting Friday Kampanyası hakkındaki detaylar aşağıdaki gibidir.
  • Pixie Titan, Pixie Red, Pixie Titan Bundle, Pixie Red Bundle, Citiz Platinum veya Citiz Platinum & Milk alımı karşılığında seçili *5 kutu kahve hediye edilecektir.
  • Essenza Mini Black, Essenza Mini Red, Essenza Mini Grey, Essenza Mini White, Essenza Mini Green, Essenza Mini Red Bundle, Essenza Mini Black Bundle, Atelier, Lattissima One White, Lattissima One Black, Gran Lattissima White, Gran Lattissima Black veya Creatista Plus alımı karşılığında seçili **10 kutu kahve hediye verilecektir.
*Seçili 5 kutu (10’lu kahve kapsülü): 1’er adet Nocciola, Ristretto Decaf, Ispirazione Roma, Volluto, Istanbul Espresso
**Seçili 10 kutu (10’lu kahve kapsülü): 1’er adet Ispirazione Roma, Volluto, Istanbul Espresso, Arpeggio, Capriccio, Nocciola, Buenos Aires Lungo, Chiaro ve 2 adet Ristretto Decaf
  • Müşteriler kahve hediyesi hakkını en geç 27 Aralık 2023 (dahil) tarihine kadar kullanabilecek olup, kahve hediyesinden 444 20 21 veya 0800 211 01 00 (ücretsiz hat) numaralarını arayarak, Nespresso websitesini veya Nespresso Boutique’leri ziyaret ederek yararlanabilecektir. Bu tarihten sonraki talepler kabul edilmeyecektir.
  • Nespresso Turkey Gıda Ticaret A.Ş. tarafından kampanya koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı iptal etme hakkı saklıdır.
  • Bir siparişin herhangi bir nedenle iptal veya iadesi durumunda, kampanyadan ödül kazanılamaz.
  • Bir müşteri kampanyadan yalnızca 1 ürün için faydalanabilir. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyadan faydalanılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Nespresso haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.
  • Promosyonda aksi belirtilmediği sürece, promosyon diğer promosyonlarla birleştirilemez, promosyonun geçerli olduğu süre dışındaki tarihlerde verilen siparişlere devredilemez veya uygulanamaz. Promosyonun kazancı nakde çevrilemez.
  • Bu teklif Nespresso tarafından desteklenmektedir, Herhangi bir sorunuz varsa, Nespresso'nun resmi web sitesini ziyaret ediniz.