Yardımcı Sayfalar
MASTERMAID Chef 17 renk seçeneğİ İLE Ürün İncele
17 farklı renk seçeneğiyle her tarza uyum sağlayan Mastermaid Chef Stand Mikser, en sevilen yemekler, favori tatlılar ve daha birçok lezzet için güçlü motoru ve 3 farklı başlığı ile her tarife hazır!
MASTERMAID Chef Özelİklerİ
 • Hamur Kancası Yapışma yapmayan yüzeyiyle mükemmel yoğurma
 • Balon Çırpıcı Yumurta akını 1.50 saniyede kar kıvamına getirin*
 • Düz Karıştırıcı Püre ve şekerli tariflerde ideal kıvam
 • Güçlü Ayaklar Maksimum seviyede çalışırken bile sabit kalan gövdesi ile malzemelerinizi güvenle karıştırın!
 • 5 Lİtrelİk Paslanmaz Çelİk Hazne
 • Sıçrama Önleyİcİ Özel Kapak

Mutfaktaki zamanı yarıya indirin, Mastermaid Chef Stand Mikser ile tarif videolarımıza göz atın!

*Mastermaid Chef balon çırpıcı aparatı kullanılarak, 4 yumurta akı, 1 su bardağı pudra şekeri ve 1 tutam tuz ile 6. devirde 1 dakika 50 saniye çırpılması sonucunda elde edilmiştir.

Mastermaid Stand Mikser

Modern tasarımı sayesinde büyük ilgi duyulan Karaca Stand Mikser, birbirinden farklı detayları ile dikkat çekmektedir. Kullanımı ile kolay ve pratik bir işlev yansıtarak geniş bir kitlenin tercihleri arasında yer almaktadır. Mastermaid Stand Mikser, dış dizaynı ile oval bir tasarım sunarak kullanışlı bir yapı sergilemektedir. Farklı zevklere hitap eden tonları ile toplamda 17 adet renk seçeneği ortaya koyarken bununla birlikte konforlu bir kullanım imkanı oluşturmaktadır. Karaca Mastermaid mikser, 3 ayrı aparat ile işlev sağlamaktadır.

Bunlar;

 • Hamur kancası
 • Balon çırpıcı
 • Düz karıştırıcı olarak gözler önüne serilmektedir.

Çeşitli özellikleri ile dikkat çeken bu aparatlar, kolay bir şekilde takıp çıkarma fırsatı sağlamaktadır. Aynı zamanda Karaca Mastermaid Chef Stand Mikser haznesi içerisinde karıştırılan hamurun sıçramasını önlemek amacıyla silikon kapak tasarımı oluşturulmaktadır. Bu sayede Mastermaid Stand Mikser ile oldukça pratik olarak hamur hazırlanmaya yardımcı olmaktadır.

Mastermaid Stand Mikser Çeşitleri

İdeal boyutları ve tasarımları ile birçok farklı tarzda sergilenen Mastermaid mikser çeşitleri, kullanıcılarının tarzına uyumlu formu açısından Karaca Mastermaid Chef kırmızı mikser, oldukça dikkat çekmektedir. Her zevke uygun detayları ile Stand Mikser ürünlerinde geniş renk skalası sunulmaktadır. Farklı kombinasyon ve diğer ev aletlerine uyum oluşturulması adına Karaca Mastermaid Chef mor rengi de sıklıkla tercih edilmektedir. Müşterilerin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli nitelikler göz önünde bulundurularak üretilen bu aletler, Karaca Mastermaid Chef aparatları ile farklılık ortaya koymaktadır. Birçok işlevde kullanım imkanı oluştururken hızlı ve pratik yapısı ile geniş bir kitlenin ilgi odağı olmaktadır. Karaca Mastermaid Chef sarı mikser rengiyle oldukça dikkat çekicidir. Yüksek potansiyeli, haznesi, karıştırma aparatları sayesinde ürünler, geniş kullanım alanları oluşturmaktadır.

Mastermaid Stand Mikser Tasarımları

Kullanıcıları tarafından sıklıkla tercih edilen Karaca Mastermaid Stand Mikser 1500 w Shiny Black ürünleri, birçok farklı yemek tarzı için kullanılabilir formdadır. Hamur dışında karıştırma işlemi ile gerçekleşen pek çok ürün için sıklıkla tercih edilmektedir. Genel olarak kolay el tutuşuna sahip tasarımı ile Karaca Mastermaid Chef Stand Mikser 1500w, yüksek devir gücü ortaya koyarak hamur malzemelerinin homojen bir şekilde dağılmasını sağlamaktadır. Bazı hamur türlerinin yoğun kıvamlı ve sert yapıda olması oldukça zorlayıcı olurken Mastermaid Stand Mikser yüksek işlevi sayesinde hızlıca hazırlanmaktadır. Karaca üreticilerinin özenle hazırladığı bu Karaca Chef Stand Mikser ürün içeriği, kalitesi ve dayanıklılığı ile üstün bir potansiyel sergilenmektedir.

Karaca Chef mikser;

 • Kullanım esnasında sabit bir duruş sergiler.
 • Malzemelerin eşit bir şekilde dağılmasını sağlar.
 • Karışım işlemi bittikten sonra hamurun yapışmasını engeller.
 • Karıştırma işlemi sırasında mikseri tutma ya da başında bekleme durumu yoktur.
 • Hazne genişliği ile istenilen hamur düzeyi ayarlanır.
 • Kanca işlevi açısından istenilen kıvamda hamur hazırlanır.

Mastermaid Stand Mikser Özellikleri

Karaca Mastermaid Stand Mikser ürünleri, birbirinden farklı özellikleri ile dikkat çekerken birçok hamur için kolay bir şekilde yoğurma imkanı sunmaktadır. Tezgah üstü mikser, sert ve yumuşak formda olan tüm hamur tipleri açısından uyum sağlamakta bununla birlikte diğer aparatları ile çeşitli tariflerde kullanım imkanı sağlamaktadır. Karaca Mastermaid Chef mikser, 5 litre kadar genişlikte olan haznesi ile kısa süre zarfında yoğurma işlemi tamamlanmaktadır. Hazne içinde bulunan özel bir yapı eşliğinde hamurun yapışması engellenmekte hamur alınırken kolaylık oluşturulmaktadır. Karaca Mastermaid Chef siyah rengi ile modern bir görünüm yansıtarak çırpıcı aparatı sayesinde fonksiyonel işlevler de sunmaktadır. Yumurta akı, krema ve benzer formda bulunan malzemelerin pürüzsüz bir hale getirilmesi açısından tercih edilmektedir. Düz karıştırıcı aparatıyla da daha sade harçların karıştırılması sağlanmaktadır. Karaca Mastermaid Chef gri ürününün en avantajlı olduğu konu, kısa zamanda işlevini tamamlamasıdır. Bu sayede geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından ürünler, büyük oranda beğeni kazanmaktadır.