Yardımcı Sayfalar
Ara
Karaca Love’a Üye Ol,
Kalpleri Kazan
Karaca Love ile alışverişlerinden kalpler
kazan, kazandığın kalpleri dilediğince harca
AKTİFLEŞTİR
AKTİFLEŞTİR Karaca Love Nedir? Müşterilerimizin tek tıkla ödeme yapabilmesini sağlayan, hızlı ve güvenli dijital cüzdandır. Karaca Kalp ise gerçek para ile yapılan alışverişlerinizden kazandığınız ödül paradır.
Yıllardır Karacaseverlerle kalp kalbe karşı demeye, keyifli anları çoğaltmaya ve uyandığınız her günü unutulmaz kılmaya çalışıyoruz. Tüm ilhamımızı da yan yana olduğumuz sofralardan, birlikte denediğimiz tariflerden, eşlik ettiğimiz yepyeni maceralarınızdan ve evinizin her köşesindeki misafirliğimizden alıyoruz.
Karaca Love’ın Ayrıcalıklı Dünyasında Neler Var?
Karaca Kalp Biriktir Karaca Love dijital cüzdan ile yapacağınız alışverişlerde, alışveriş tutarınız üzerinden Karaca Kalp kazanırsınız.
Hızlı Para İadesi İade işlemlerinizde artık banka süreci beklemek yok! Karaca Love ile iade işlemlerinizde paranız daha hızlı cebinizde!
Mağazalardan Alışveriş Karaca Love deneyimini her yerde yaşayabilmeniz için çok yakında tüm mağazalarda sizinleyiz.
Kampanya ve Ayrıcalıklar Karaca Love’a özel kampanyalar ve ayrıcalıklı fırsatlarla alışveriş dünyasında daima bir adım öndesiniz!
Güvenli Alışveriş Karaca Love ile alışverişlerinizde tek tıkla, pratik, hızlı ve güvenli ödeme yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.
Karaca Love’ı Nasıl Oluşturabilirim?
Karaca.com ya da App uygulaması üzerinden Karaca Love üyeliğinizi hızlıca aktifleştirebilirsiniz. Sonrasında tüm alışverişleriniz için ödeme adımında “Karaca Love ile öde” seçeneğini kullanabilirsiniz.
Uygulamayı indir,
cüzdanını aktifleştir!
KARACA LOVE Çözüm Merkezi

Karaca Love hakkında bilmeniz gereken tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Çözüm Merkezi