Yardımcı Sayfalar
Ara

Tabakların illüzyonu ve renklerin etkisiyle hiç zorlanmayacağınız bir diyeti deneyimlemenize olanak sağlayan Karaca Fit Serisi ile hayatı dengelemeye hazır mısınız?

Diyetin Vazgeçilmezi Fit Form

Karaca Fit Serisi’nin sıra dışı tabakları, tabana doğru daralan özel formu ile yemeklerin miktarının bol görünmesini sağlarken gramajını da düşürüyor. Diyet sofralarının vazgeçilmez parçası bol salata kasesi de sofralarda her zamanki yerini alıyor.

Ürüne Git

Diyetin Stresini Azaltan Özel Renk

Fit Serisi’ni öne çıkaran diğer bir özelliği; renklerinin etkisi. Stres düzeyini azaltıp sakinlik düzeyini arttıran ve iştahı da düşüren mavi renk, serinin ana rengi olarak belirlendi. Ayrıca bu rengin şekere duyulan ihtiyacı azalttığı da harika bir gerçek!

Ürüne Git

Daha Küçük Porsiyonlar

Porsiyonların küçüldüğünü fark ettirmeden beslenmenizi dengeleyen tabaklar da standart ölçüsünde kalmıyor. 27,5 cm olan servis tabakları 25 cm’ye, 770 cc çukur kaseler 350 cc’ye, 360 cc olan çorba kaseleri 220 cc’ye çekilerek yeni formunu kazanıyor.

Ürüne Git

Alışılmışın Dışında Formlar

Fit Serisi’nin özel olarak tasarlanan çatal, kaşık, bıçak takımının yemek ile temas eden kısımlarının dar ve az hacimli olması sayesinde doyma hissini hızlandıran etkisine hayran kalacaksınız!

Ürüne Git

Her Öğünde Taze Dilimler

Fit Ekmek Kutusu, hava almayan yapısı sayesinde ekmeklerin tazeliğini korur. Bu sayede az miktarda tükettiğiniz ekmeğiniz uzun süre boyunca bayatlamaz. Üstelik bambu yapısı ile sağlıklı bir kullanım sunarken, modern tasarımı ile mutfağınıza şık bir görünüm kazandırır!

Ürüne Git