Yardımcı Sayfalar
Bazı anların yeri başka,
yepyeni başlangıçlar için Karaca
Sofra Kampanyaları
Karaca Senin Seçimin Evlilik Paketi Sepette %15 İndirim
316+ ve Fine Pearl Extra Bir Arada 17.998 TL 13.999 TL
Karaca Zamansız Sofralar Evlilik Paketi 14.496 TL 9.999 TL
İnci Best Evlilik Paketi 27.496 TL 22.999 TL
İnci Best Power Steel Evlilik Paketi 28.496 TL 23.999 TL
Fine Pearl 2'li İnci 11.498 TL 8.999 TL
Emsan Gönlüne Göre Evlilik Paketi Sepette %15 İndirim
Emsan Sevinç Evlilik Paketi 13.396 TL 9.999 TL
Küçük Ev Aletleri Kampanyaları
Homend Goldie Evlilik Paketleri 4.999 TL’den başlayan fiyatlar
Gurme Premium Cranberry Evlilik Paketi6.770 6.499,20 TL
Gurme Premium Roseberry Evlilik Paketi6.770 6.499,20 TL
Gurme Premium Mulberry Evlilik Paketi6.770 6.499,20 TL
Gurme Luxury Evlilik Paketi8.420 7.999 TL
Gurme Super Rosegold Evlilik Paketi 5.728 5.498,88 TL
Tekstil Kampanyaları
Kış Masalı Evlilik Paketi 7.047,98 TL 5.999 TL
Kış Rüyası Çeyiz Paketi 6.549 TL 4.999 TL
Kış Rüyası Aile Banyo Setli Çeyiz Paketi 7.049 TL 5.499 TL

Çeyiz Seti Ürünleri ve Kampanyalar

Yeni evlenen kişiler tarafından sıkça tercih edilen Karaca çeyiz seti karaca markası tarafından satışa sunulur. Hemen hemen tüm evinin ihtiyaçlarını bu set içerisinde yer alan ürünlerle karşılayabilirsiniz.

Birbiriyle uyum içerisinde hazırlanan takımlar Karaca markası kalitesine satışa sunulur. Tasarım özellikleriyle göz dolduran bu ürün farklı tarz ve zevklere hitap eder. Günlük hayatta kullanılan tabak, tencere gibi eşyaların yanı sıra tekstil üründen parçalarda yer alır.

Özel günlerde bu ürünün içerisinde yer alan ürünleri kullanarak sunum yapabilirsiniz. Karaca çeyiz setleri geniş içerik yapısıyla satışa sunulur. Kullanım ve konfor açısından kolaylık sağlar. A'dan z'ye evinizi döşerken eksik kalmaması adına evlilik paketi tercih edebilir, geniş içerik yapısından yararlanabilirsiniz.

Dayanıklı çeyiz seti ürünleri uzun yıllar kullanım olanağı sağlar. Tüm eşyaları uyum içerisinde satın alacağınız bu ürün göz dolduran tasarım özellikleriyle dikkati üzerine çeker.

Set içerisinde yer alan tencere, cam, metal, kapak gibi ürünler yanında çatal, kaşık, bıçak setleri ve farklı ölçülerde tasarlanan ürünler bulunur. Yemek ve kahvaltı takımlarında yer alan tabaklar, farklı geometrik kesimlerde üretilir.

İçeriği zengin olarak tasarlanan ürün seçimlerinize yer verebilirsiniz. Zevkinize uygun renk, desen ve model seçimleri yapabileceğiniz Karaca markası uygun fiyat avantajlarıyla bu setlerin satışına yer verir.

Çeyiz Seti

Karaca markası tarafından farklı içerik yapıları ile satışa sunulan Karaca çeyiz seti A'dan Z'ye paketi içerisinde özenle seçilen parçalar bulunur. Set içerisinde yer alan ürün yeni evlenen kişilerin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılar. Çorbadan tatlıya kadar birbirinden farklı yemekleri pişirebileceğiniz hazırlık grubu ürünlerinin yanında yemek yemeniz için tabaklar yer alır.

Tencere seçeneklerinden oluşan set farklı boyut, kapak malzemesi, materyal ve içerik yapısına göre farklılık gösterir. Çeyiz setinin vazgeçilmez parçalarından biri olan tencere seti yemek hazırlığında kullanım alanı bulur.

Yemekleri servis etmek ve lezzetli yemekleri tüketmek için yer alan yemek takımı çeşitlerini inceleyebilir, zevkinize yönelik seçimlerinizi yapabilirsiniz. Yemek takımı içerisinde sunum ve salata tabağı farklı boyutta tabaklar bulunur.

Her türlü yemeğin yenmesi için ayrı tabak parçaları yer alır. Yemek takımı, kahvaltı setine ayrı ayrı satışa sunulur. Çatal, kaşık, bıçak setleri yemeği tamamlayıcı etki bırakır.

Kişi sayısına göre farklılık gösteren bu setler servis gereçleri ile birlikte sunulur. Servis gereçleri paket içeriğine göre değişim gösterir. Geniş içerikli paketlerde kepçe, kevgir, maşa, servis kaşığı, servis çatalı, spatula, bıçak gibi ürünler bulunur.

Keyifli kahveleri içebileceğiniz cezve takımları paketlerin içerisinde sıkça tercih edilen ürünlerin başında gelir.

Karaca Çeyiz Seti Kampanyaları

Çeyiz seti kampanyaları Karaca markası tarafından kullananlara sunulur. Farklı oranlarda gerçekleştirilen indirim kişilerin ihtiyaç duyduğu mutfak aletlerini kolay bir şekilde almalarına olanak sağlar.

Kampanyalar kullananlara avantajlar sunar. Aynı ürünü kampanyalı bir şekilde satın alabilir, uygun fiyat avantajlarıyla sahip olabilirsiniz. Beğendiğiniz zengin içerikten oluşan mutfak çeyiz seti modelleri indirimleri online ve mağazalar üzerinde bulunur.

Hoşunuza giden setleri bu alandan kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Güvenli alışveriş deneyimi sunan Karaca markası kaliteli ürünleri kampanyalarda kullananlara sunar.

Çeyiz seti fiyatları paketin içerik yapısına göre değişim gösterir. İçerik yapısı, büyüklüğü, fiyatları belirleyici etki bırakır. Uygun fiyatlı çeyiz setine kampanya ve indirimlerinden yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Birçok eşyayı barındıran set uygun fiyatlarla alınabilir. Evde yer alan tüm ihtiyaçlara hitap eden bu parçalar bütçenize uygun seçeneklerle Karaca markası tarafından satışa sunulur. Kampanyalar oldukça avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşamanıza imkan sağlar. Fonksiyonel kullanım alanı bulan bu ürün ihtiyaçlarınıza cevap verir.

A’dan Z’ye Çeyiz Setleri

Çeyiz paketleri birbirinden farklı içeriklerle hazırlanır. Karaca markası tarafından üretilen bu paket her beğeniye hitap etmeyi amaçlar. Kullanan kişilerin beğenisine hitap ederek hazırlamayı hedefleyen marka birden fazla çeyiz seti mutfak paketi satışa sunar.

Modern tasarım özelliklerinin yanında klasik tasarım özellikleriyle de üretilen bu setler müşterilerin beğenisini toplar. Çeyiz paketi full paket şeklinde seçenekler sunar. Çeyiz seti yatak örtüsü ürünlerinin yer aldığı bu pakette tekstil ve mutfak ürünleri bir arada sunulur.

Tekstil alanında çeyiz hazırlayanlar için bu paket vazgeçilmez olur. Bütün ihtiyaçlarınızı tek seferde tamamlanmasına ve istenilen özelliklerde ürüne sahip olmanıza olanak sağlar.

Farklı model ve özellikteki ürünlerden oluşturulan paketler avantajlı fiyatlarıyla Karaca sitesinde yer alır. Tam takım çeyiz setleri ev kurmak için gerekli görülen tüm materyalleri bir arada sunar. İçerikleriyle kullananların ihtiyaçlarını gidermeyi amaçlar.

Setin içerisinde yer alan parçaların rengi ve modeli seçimlerinize sunulur. Ev tekstilinin önemli parçalarından biri haline gelen ürünleri bütün halinde satın alabilir, evinizin ihtiyacını giderebilirsiniz.

Yatak örtüsü, nevresim takımı gibi ürünler paket içerisinde toplanır. Birbirleriyle uyumu olan ürünler göz doldurur. Bu ürünleri ayrı ayrı satın almak zorunda kalmazsınız. Geniş kapsamlı paketler ev tekstilinde ihtiyaç duyulacak tüm ürünlere tek seferde ulaşmanızı sağlar.

Karaca Yeni Sezon Çeyiz Seti Modelleri

Çeyiz setleri yeni evlenen kişilerin vazgeçilmez parçası olur. Ev tekstil ürünleri her zevke ve beğeniye göre değişiklik gösterir. Sadece sofra alanında değil ev tekstil alanında da çeyiz setleri bulunur.

Avangart, spor tasarımdan hoşlanıyorsanız yatak örtüsü çeyiz seti paketlerini bu şekilde satın alabilirsiniz. Yeni evlenen kişilerin evinde birçok eksik bulunur. Bu eksikleri gidermek için tekstil ürünlerinden ve bu paketlerden yararlanabilirsiniz.

Özel tasarım parçalardan elde edilen evlilik paketleri gösterişli olmasıyla göz doldurur. Paket içeriği isteğe göre değiştirilebilir, paket içeriğinde birden fazla ürün yer alır. İstenilen ürünlerin tercih edilmesiyle paketler tamamlanır.

Geniş kapsamlı paketler kullananların ilgisini ve beğenisini çeker. Avantajlı kampanyalı fiyatlarıyla Karaca markası tarafından satışa sunulur. En çok tercih edilen paketler arasında küçük ev aletleri çeyiz seti bulunur. Elektronik ürünlerinin büyük bir kısmını kapsayan bu ürün en fazla rağbet gören çeşit olur.

Sofra kurma anlamında da bu set modellerinden yararlanabilir, tarzınızı yansıtan model tercihinde bulunabilirsiniz. Sade ve modern havayı yansıtmak istiyorsanız düz çizgilerden oluşan yemek takımlarını satın alabilirsiniz.

Farklı sayılardan oluşan yemek takımları arasında 60 parçadan oluşan set sıkça tercih edilir. Evinizin ve sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçimlerinize yer verebilirsiniz.

Çeyiz Seti & Çeyiz Paketi Fiyatları

Karaca markası tarafından satışa sunulan yemek takımı çeyiz seti ve tekstil çeyiz paketleri kullananların beklentilerini karşılar. Pratik ve fonksiyonel özelliklere sahip bu ürün görünüm olarak göz doldurur. En sevdiğiniz renk tonlarına sahip olarak evinizde bu tonları yansıtabilirsiniz.

Siyah, beyaz, mor, kırmızı, pembe, gold çeyiz seti seçenekleri yeni evlilerin şıklığına şıklık katar. Farklı modellerden oluşturulan bu set renk çeşitliliği ve farklı tarza hitap etmesiyle Karaca markası tarafından kullananlara sunulur.

Dikkat çekici modellerinin yanında yumuşak geçişlere sahip modelleri de tercih edebilirsiniz. Yaşam alanlarınıza farklı bir hava katan bu set kullanışlılığı ile kullananların beğenisini toplar.

Mutfak çeyiz seti fiyatları uygun fiyat avantajlarıyla satışa sunulur. Karaca markası tarafından satışa sunulan çeyiz seti fiyatlarını bütçenize uygun olarak seçebilir, avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Devamını Gör Kapat