Yardımcı Sayfalar
Ara
Yepyeni Kasım Fırsatları İçin Son:
Gün
:
Saat
:
Dakika
:
Saniye
En Popüler Kategorİler
Uygulamayı İndir!

Black Friday İndirimleri ve Kampanyaları 2024

Türkiye’de uzun bir süredir ‘Efsane Cuma’, ‘Süper Cuma’ veya ‘Beklenen Cuma’ gibi isimlerle anılan Black Friday, indirimli alışverişlerin yapıldığı bir dönemdir. Dünyanın her yerindeki mağazalar, bugüne özel olarak uyguladıkları indirimlerle kullanıcılarına uygun fiyatlı alışveriş deneyimi sunarlar.

Ev ürünleriyle ilgili ihtiyaçlarınızı, birçok avantajlı fırsatın bulunduğu Kara Cuma indirimleri içerisinde tamamlayabilirsiniz. Mutfak eşyaları, ev tekstil ürünleri, küçük ev aletleri ve çok daha fazlası Karaca’da!

Black Friday Nedir?

Yılın belirli dönemlerinde, neredeyse her yerde bu indirim kampanyalarını görebilirsiniz. Birçok üründe ve markada gerçekleşen bu tür fırsatlar, insanların ihtiyaçlarını toplu bir şekilde karşılamasına yardımcı olurken büyük bir alışveriş çılgınlığını da beraberinde getirir. Peki, her yıl heyecanla beklenen Black Friday nedir?

İlk ortaya çıkışı oldukça eski olan bu indirim etkinliği; Şükran Günü sonrasındaki ilk Cuma gününe verilen isim olarak nitelendirilir. Bu tarih aynı zamanda Noel alışverişinin başladığı zamandır. İsminin nereden geldiği ile ilgili çeşitli teoriler bulunur. Bunlardan biri havanın daha aydınlanmadığı, günün oldukça erken saatlerinde başlaması nedeniyle Kara Cuma teriminin kullanılmasıdır. Bu gün, zaman içerisinde insanların ilgisinin artarak alışveriş için bir fırsat olarak gördükleri avantajlı indirim günlerine dönüşmüştür.

Satışları canlandırmak ve insanların yapmak istedikleri toplu alışverişler için uygun bir fırsat oluşturmak amacıyla düzenlenen indirimler neredeyse her mağaza, süpermarket ve markalarda uygulanır. Bu günlere özel olarak mağazalar erken açılabilir ve geç saatlere kadar hizmet vermeye devam edebilir.

Alışverişin bu dönemde böylesine yoğun olması, uygulanan indirimlerin oldukça avantajlı olması nedeniyledir. Dünya üzerindeki birçok insan alışveriş yaparken ihtiyaçlarını tamamlamak ve evinde eksik olan eşyaları almak için genellikle bu dönemi bekler. Black Friday indirimleri, sevdiklerinize hediye almak için de oldukça avantajlıdır.

Amerika Birleşik Devletleri’nde başlayan bu kültürel hareket zamanla yayılarak küresel bir boyut kazandı. Zaman geçtikçe başarılı bir entegrasyon sağlayan mağazalar, alışveriş için özellikle bu dönemin beklenmesini de sağlar.

Efsane Cuma indirimleri kapsamında, ihtiyaç duyduğunuz ürünleri uygun şekilde bulabilirsiniz. Karaca ürünlerinde de gerçekleşen bu kampanyalarla eviniz için dilediğiniz ürünü birbirinden avantajlı seçeneklerle satın alabilir ve ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Black Friday Ne Zaman Başlıyor?

Birçok ürünün oldukça çeşitli fırsatlarla satın alınabildiği Black Friday indirimleri ne zaman diye merak edebilirsiniz. Bu sorunun cevabı olarak Şükran Günü’nden sonraki Cuma, ifadesini kullanmak doğru olacaktır, ancak bu tarih genellikle ABD için geçerlidir.

Tarih açısından her yıl farklı bir günde başlayan indirimler, genellikle Kasım ayında gerçekleşir. Tek bir güne sığdırılmayan kampanyalar birkaç güne sarkıtılarak devam edebilir. Birbirinden cazip fırsatlarla yapılan alışverişler, kişilerin ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılamasına da yardımcı olur.

Black Friday ne zaman 2023 indirim dönemi yaklaştıkça en çok merak edilen sorulardan biridir. Geçtiğimiz yıl 25 Kasım gününe denk gelen bu kampanyalar, 2023 yılında 24 Kasım günü gerçekleşmeye başlayacak. Mağazaların tercihine ve indirim kapsamına göre değişebilecek olan kampanya süresi, kasımın sonuna kadar da devam edebilir.

Bazı mağazalar, kampanyalar gerçekleşmeden bir süre önce yayınladıkları reklamlarla birlikte başlayacak olan indirimlerin ve bu avantajlara dâhil olacak ürünlerin tanıtımını yapar. Tüketiciler, kampanya dâhilinde değerlendirilecek ürünleri inceleyerek ve indirim çeşitlerini gözden geçirerek kendileri için bir alışveriş planı hazırlayabilir.

Stokların yenilendiği ve oldukça sıkı bir şekilde hazırlanılan bu kampanya döneminde, birçok mağaza yoğun şekilde hizmet verir. Neredeyse her kategoride gerçekleşen alışveriş yoğunluğu, stoklar tükeninceye ve indirim döneminin sonuna kadar devam eder. Online olarak veya fiziki mağazalarda bu kampanyaları görebilirsiniz.

Mutfak eşyalarından ev dekorasyonuna kadar aradığınız çeşitli ürünleri Karaca Kasım indirimleri içerisinde bulabilirsiniz. Bu ürünler, Black Friday Kasımda Karaca Başkadır fırsatlarıyla ve birçok avantajlı seçeneklerle birlikte sunulur.

Karaca Black Friday Ürünleri ve Fiyatları

Black Friday kampanyaları içerisindeki ürünler, kullanıcıların beklentisine ve ihtiyaçlarına yönelik seçeneklerle sunulur. Fonksiyonel, modern ve şık parçaları avantajlı fiyatlarla bulabileceğiniz bu kampanya günlerinde evinize uzun zamandır almayı ertelediğiniz ürünleri değerlendirebilir ve evinizin eksiklerini giderebilirsiniz.

Ürünler; mutfak gereçleri, elektrikli ev aletleri, tekstil ürünleri, banyo takımları, dekoratif aksesuarlar gibi farklı kategorilerde sunulur. Hem estetik hem de işlevsel ürünlerle ev ihtiyaçlarınızı bu dönemde karşılayabilmenin yanında yenilemek istediğiniz odalarınız için de yeni parçalar alabilirsiniz.

Black Friday indirimleri kapsamında sunulan ürünlerde aradığınız her kategoriye uygun bir seçenek bulabilirsiniz. Bu ürünler, birbirinden farklı özelliklere ve modellere sahiptir. Mutfağınız için kesme tahtası, tencere seti, bıçak ve çatal takımı gibi temel ihtiyaç eşyalarını bu kampanyalar dâhilinde alabilirsiniz.

Mutfak hazırlık gereçleri, gün içerisinde en çok ihtiyacınız olacak ürünler arasındadır. Elinizin altında bulunması gereken bu parçalarda aranan ilk nitelik işlevselliğidir. Her ev için gerekli olan mutfak hazırlık gereçlerini indirim dönemlerinde uygun seçeneklerle yakalayabilirsiniz. Kesme tahtası, kâseler, rende, bıçak, karıştırma kapları, kek kalıbı gibi birçok ürünü farklı modeller ve tasarımlarla bulabilirsiniz.

Tencere, tava ve düdüklü tencere gibi mutfağınızın temel gereçlerini yine bu indirim dönemlerinde yenileyebilir veya eksik parçalarını tamamlayabilirsiniz. Çeşitli pişirme yöntemlerine uygun olarak kullanılabilecek granit, döküm ve teflon gibi farklı malzemelerden üretilmiş pişirme gereçleri ısıyı eşit bir şekilde yayarak yiyeceklerinizin aynı oranda pişmesine yardımcı olur. Birçok kampanyanın sunulduğu indirim dönemlerinde bulabileceğiniz bu fırsatlarda, zarif tasarımlara sahip pişirme gereçleri modellerini inceleyebilirsiniz.

Elektrikli ev aletleri de yine indirime giren ürünler içerisinde yer alır. İşlerinizi kolaylaştırabilecek ve mutfak deneyiminizi geliştirecek bu ürünler indirim dönemlerinde almak için oldukça uygundur. Fonksiyonel ve estetik tasarımlarla sunulan elektrikli ev aletleri gibi ürünleri Hediyesiyle Gelen Ürünler kampanyasında da bulabilirsiniz.

Ev tekstili de yine temel ihtiyaçlar ve Efsane Cuma indiriminde değerlendirilebilecek kategoriler arasındadır.. Nevresim takımı, yastık, yorgan, çarşaf ve pike gibi yatak odası eşyalarının yanında perde, halı, kırlent kılıfı, masa örtüsü gibi evin her bir alanında ihtiyacınız olabilecek tekstil modellerine ulaşabilirsiniz. Zarif ve şık görünümüyle estetik yönden de güçlü olan bu ürünler, indirim dönemlerinde öne çıkan parçalar arasında bulunur.

Black Friday İndirimleri ve Kampanyaları

Yılın belirli bir dönemi geldiğinde ve etrafınızdaki çoğu mağazada indirim haberleri görmeye başladığınızda Kara Cuma indirimleri ne kadar diye merak edebilirsiniz. Bu sorunun cevabı olarak kesin bir oran verilemez. Ancak yine de birbirinden farklı avantajlarla karşılaşabileceğinizi bilmeniz gerekir.

Karaca, ihtiyacınız olan her ürüne avantajlı fırsatlarla ulaşabilmeniz için çeşitli kampanyalar sunar. Birçok kategoride gerçekleşen bu kampanyalarda 1 Alana 1 Bedava Ürünler gibi seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Birçok kategoride ve üründe gerçekleştirilen kampanyalar, aradığınız tüm parçaları çok daha avantajlı seçeneklerle bulabilmenize imkân sağlar. Hediye ürünler, sepet indirimleri, ikinci ürüne indirim fırsatları gibi seçenekleri değerlendirebileceğiniz kampanyalarda ihtiyaç duyduğunuz parçaları toplu bir şekilde alabilirsiniz.

Küçük ev aletlerinden ev tekstiline kadar birçok parçanın sunulduğu kampanyalarda, birbirinden farklı indirim seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Evinizin her bir köşesini yenilemek ve yaşam alanınıza estetik dokunuşlar katmak için Karaca’nın Black Friday indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

2023 Kasım Ayında Karaca’da Sizi Bekleyen Kara Cuma Fırsatları

Black Friday 2023 indirimlerinde Karaca, özenle tasarlanmış parçaları avantajlı fırsatlarla sunar. Birçok ürün modern, şık ve zarif tasarımlarıyla kampanya içerisinde yer alır. Evinizin her türlü ihtiyacını gidermek ve çeyiz eksiklerinizi tamamlamak için bu alışveriş döneminde gerçekleşen indirimleri değerlendirebilirsiniz.

Sepette İndirimli Ürünler, kasım ayı kampanyaları içerisine dâhil olan fırsatlar arasında bulunur. Alışverişi çok daha avantajlı bir duruma getiren, çeşitli kullanım avantajlarına ve özelliklere sahip bu ürünler arasında bulabileceğiniz bazı seçenekler şu şekilde sıralanabilir:

 • Yemek takımları

 • Nevresim takımları

 • Çatal-kaşık-bıçak setleri

 • Hazırlık gereçleri

 • Pişirme setleri

 • Ev tekstili

Sepete eklediğiniz ürünlerde sağlanan bu indirimler avantajlı bir şekilde alışveriş yapmanıza olanak sağlar. Karaca kalitesinde inceleyebileceğiniz indirimli ürünleri, beğenilerinize ve ihtiyaçlarınıza yönelik nitelikleriyle bulabilirsiniz.

İkinci ürüne fazladan indirim yapan kampanyalar da değerlendirebileceğiniz fırsatlar arasında yer alır. Örneğin kaşmir halı ürünlerinde geçerli olan bu fırsatta evinizin ihtiyaç duyduğu tekstil ürünlerini inceleyebilirsiniz. Yatak odası, oturma odası ve mutfak gibi evin çeşitli odalarında tercih edebileceğiniz farklı tasarımda, uzunlukta ve formda modelleri bulabilirsiniz.

Nevresim takımları, tekstil ürünlerinin başında gelir. İndirimler sayesinde avantajlı fiyatlarla bulabileceğiniz modelleri, çift kişilik ve tek kişilik takım seçenekleriyle inceleyebilirsiniz. Yatak odanız, salon ve çalışma odanız için gerekli olan minder ve yastık kılıfı gibi çeşitli tekstil ürünleri de yine indirime giren ürünler arasındadır. Farklı ve modern tasarımlara sahip bu ürünler, birçok konsept ile uyum sağlayabilecek niteliktedir.

Elektrikli ev aletleri her yaşam alanının bir ihtiyacıdır. Temizlik ve günlük işler için kullanışlı olan bu ürünlerin çeşitli modellerini, avantajlı fırsatlarla Kasım indirimleri kapsamında bulabilirsiniz. Yılın en büyük kampanyalarının yapıldığı dönemlerden biri olan bu günlerde çay makineleri, süpürgeler, mutfak robotları, su ısıtıcıları ve tost makineleri gibi birçok küçük ev aleti büyük oranda indirime girer. Beğenilerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olan ürünleri inceleyerek satın alabilirsiniz.

Yemek takımı gibi mutfağın olmazsa olmaz parçaları da yine bu dönemde tamamlanabilecek ihtiyaçlardır. Çeyiziniz için uygun bir yemek takımı arayışındaysanız veya evinize yeni parçalar almak istiyorsanız indirime giren setleri inceleyebilirsiniz. Minimal ve zarif tasarımlara sahip parçaların yanında desenli, renkli ve hareketli modeller farklı zevklerin beğenisine sunulur. Misafirlerinizi ağırlarken hem estetik hem de lezzetli sofralar için kampanya dâhilindeki takımlara göz atabilirsiniz.

Çeyiziniz veya eviniz için ihtiyaç duyduğunuz eksiklerinizi tamamlarken Black Friday ne zaman diye düşünebilirsiniz. Kasım ayındaki büyük indirimler sayesinde beğendiğiniz birçok parçayı kolaylıkla bulabilirsiniz. Beğendiğiniz eşyalarla evinizi dekore etmek ve yaşam alanınıza yenilik katmak için Karaca fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

Mutfak Ürünlerinde Black Friday İndirimleri

Evin en temel alanlarından biri olan mutfakta, konforlu ve işlevsel bir kullanım için çeşitli ürünlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Tencere takımları, hazırlık gereçleri, saklama kapları, bardaklar ve çatallar bunlardan birkaçıdır. Kasım ayında gerçekleşen indirimlerde, mutfağınız için ihtiyaç duyduğunuz pek çok ürünü farklı seçeneklerle bulabilirsiniz.

Çok Satanlar kategorisinde yer alan modeller, yaşam alanlarında kullanabileceğiniz pek çok ürünü kapsar. Elektrikli mutfak robotları, airfryer, kek kalıpları ve çok daha fazlası bu listenin içerisinde bulunan ürünlerdir. %50’ye varan indirimler dâhilinde, sofranız için ihtiyaç duyacağınız her parçayı bulabilirsiniz. Örneğin mutfak ve sofralarınız için;

 • 12 kişilik çatal bıçak takımı,

 • 12 kişilik yemek takımı,

 • 12 kişilik bardak takımı,

 • Türk kahvesi fincan takımı,

 • Tencere seti,

 • Bıçak seti çok satan ürünler içerisinde bulabileceğiniz parçalardandır.

Kaliteli yapıları ve şık tasarımlarıyla öne çıkan ürünler, mutfakta yaptığınız yemekleri daha konforlu ve pratik bir şekilde tamamlamanız için aracıdır. Estetik ve fonksiyonel nitelikleri sayesinde bu ürünleri uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Airfryer modelleri, Black Friday döneminde değerlendirebilecek mutfak ürünleri arasında yer alır. Yemek pişirme sürecini sağlıklı, hijyenik ve pratik bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olur. Son zamanlarda oldukça sık kullanılan bu ürünü denemek istediğinizde, avantajlı fırsatların sunulduğu indirim dönemlerini değerlendirebilirsiniz.

Tencereler de yine indirim dönemlerinde satın alınması avantajlı olan ürünler arasındadır. Özellikle çeyiz hazırlığında olanlar için tencere alışverişi öncelikli ihtiyaçlardan olabilir. Kampanya dâhilinde olan tencere setleri, mutfağınızı tamamlamanız için çeşitli fırsatlar sunar. Granit, çelik, döküm ve teflon gibi malzemelerden üretilmiş tencere modellerini Karaca’da bulabilirsiniz.

Misafirleriniz veya kendiniz için hazırlayacağınız lezzetli kahveleri, modern ve şık tasarımlarla indirim dönemlerinde inceleyebilirsiniz. Birbirinden farklı modellere ve renk seçeneklerine sahip kahve fincanları, farklı boyutlarla sunulur. İster Türk kahvesi ister espresso gibi birçok kahve çeşidine özel fincan modellerini bulabilirsiniz.

Mutfağınızın olmazsa olmaz parçalarını, Kara Cuma indirimleri sırasında avantajlı bir şekilde yakalayabilirsiniz. Aradığınız tüm ürünler, çeşitli materyal ve tasarım özellikleriyle birçok seçeneğe sahiptir. Her yıl gerçekleşen bu büyük indirimlerde, evinizi Karaca ürünleriyle tamamlayabilirsiniz.

2023 Black Friday Hediye Kampanyalarıyla Sevdiklerinizi Şaşırtın

Sevdiklerinize de güzel ve kullanışlı hediyeler almak için Efsane Cuma indirimleri ne zaman sorusu aklınıza gelebilir. Dünyanın birçok yerinde gerçekleşen bu alışveriş etkinliğinde, hediye ev ürünleri için Karaca’ya göz atabilirsiniz.

Günlük hayattaki rutinleri kolaylaştıracak ve yaşam kalitesini artırabilecek ev ürünleri, estetik dekorasyonlar, temel ihtiyaçlar gibi birçok parçayı Karaca’da bulabilirsiniz. Anneler Günü, doğum günü ve evlilik yıldönümü gibi özel gün hediyelerinizi kasım ayında gerçekleşecek bu indirim dönemlerinde alabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve birbirinden farklı hediye çeşitleri için ürünleri inceleyebilirsiniz.

Uzun zamandır almayı ertelediğiniz teknolojik araçları, yeni nevresim takımlarını ve mutfak ürünlerini Karaca kasım indirimlerinde değerlendirebilirsiniz. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz ve kendinizi şımartabileceğiniz şık, estetik ve modern ürünleri Karaca’da bulabilirsiniz.

Efsane Cuma İndirimleri Ne Zaman Bitiyor?

Kış döneminin yaklaşmasıyla birlikte Kara Cuma ne zaman sorusu alışveriş severlerin en merak ettiği konulardan biridir. Dünyanın pek çok bölgesinde gerçekleştirilen bu indirim sezonu genellikle kasım ayına denk gelir.

ABD’de başlayan bu alışveriş kampanyaları, zamanla dünyanın birçok yerine yayılmıştır ve markalar birbirine yakın dönemleri indirim sezonu olarak baz alır. Buna göre Kasım ayı Kara Cuma hangi günler sorusunun cevabı olabilir.

Binlerce üründe gerçekleşen indirimler, alışverişi uygun ve avantajlı şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Ev eşyalarından teknolojik aletlere, kozmetikten giyim ürünlerine kadar aradığınız her ürünü farklı kampanyalarla bu günlerde bulabilirsiniz. Peki, birçok insanın heyecanla beklediği Black Friday indirimleri ne zaman bitiyor?

Efsane Cuma ne zaman sorusuna kesin bir başlangıç veya bitiş tarihi söylemek doğru değildir. Genellikle Kasımın son günlerinde başlayan kampanyalar, Aralık ayının ilk günlerine kadar devam eder. Birçok marka ve mağaza, indirimleri kendi inisiyatifleri doğrultusunda uzatabilir. Bu durumda kimi mağazalar için iki üç gün süren indirimler bazı dönemlerde bir haftayı bulabilir.

Evinizin tüm ihtiyaçlarını çok daha cazip fırsatlarla giderebilmek için Karaca’nın kasım ayı indirimlerini takip edebilirsiniz. Elektronik ürünler, çeyiz paketleri, ev tekstili, ev dekorasyonu ve çok daha fazla kategorideki birçok ürünün uygun bir şekilde sunulacağı bu günlerde hem estetik hem işlevsel parçaları Karaca’da bulabilirsiniz.

Devamını Gör Kapat