Yardımcı Sayfalar
Seçtiğiniz ürün sepete eklendi.

Bebek battaniyeleri, bebeklerin ihtiyaç duydukları sıcaklığın sunulması için önemli ürünler arasındadır. Özellikle yeni doğmuş bebekler anne karnındaki sıcaklığı aramaktadır. Doğal olmayan ürünler, bebeğin cildi için elverişli değildir. Bebeklerin büyümeleri için gerekli olan uyku, iyi bir battaniye ile oldukça keyifli bir hale gelecektir. Bebek ürünlerinde ürünün üretildiği materyal oldukça önemlidir. Bu noktada seçilecek materyal eğer örgü olacaksa o halde tüylü iplerin seçiminde dikkat edilmelidir. Bu noktada çift katlı muslin ve akrilik örme battaniyeler oldukça tercih edilebilir olabilmektedir. Muslin bir battaniye nefes alan kumaş olan tabir edilebilecek yapısı ile bir bebeğin rahat etmesi için gereken yapıyı ona sunabilmektedir. Yumuşak dokulu akrilik battaniyeler ise kolaylıkla gereken ısıyı sağlayabilecek ve bu hali ile oldukça kullanışlı ürünlerden olacaklardır. Bebek battaniyesi fiyatları, tasarımın yanı sıra kumaş yapısına göre de farklı fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Bebek Battaniyesi Modelleri

Bebek battaniyesi modelleri, hassas bir yapıya sahip olan bebeklerin yapılarına uygun olarak üretilen ürünlerden meydana gelmesi nedeniyle buna uygun kumaşlar ve renk ve desenlere göre üretilmiş ürünlerden meydana gelir. Bu ürünler hem bebeklerin sağlığına hizmet etmekte hem de rahat bir uyku uyumaları için oldukça önemli ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünler tercih edilirken ilk neden bebeklerin sağlığı iken; ikincisi, bebeğin sıcak ve rahat bir uyku uyuyabilmesidir. Bunun içinde örgü ve pamuklu bebek battaniyeleri arasında tercihler gelip gitmektedir. Bebek battaniyeleri örgü, bebeklerin sıcacık bir uyku uyuyabilmeleri için gerekli olan tüm ortamı sağlayabilecek ürünlerdendir. Oldukça sıcak tutar ve doğru tercihler ile oldukça sağlıklı ürünlerdendir. Aynı zamanda hem geleneksel hem de oldukça tarz olan ürünler ile bebeğin şık görünmesi de bu ürün ile sağlanmış olacaktır. Bebek battaniyelerinin hafif olması önemlidir. Zira neden bedenleri ve hassas cilt yapıları ile bebekler, ağır ürünlerin taşımakta zorlanacak ve uyurken rahat hareket edemeyeceklerdir. Anne ve babalar ise ağır ürünleri taşımakta zorlanacakları için işlevsel ürünler olmayacaklardır. Bebek battaniyeleri pamuklu, ürünler oldukça hafif yapıları ile hem kullanımda büyük kolaylıklar sağlayacak hem de bebeklerin ciltleri için uygun ürünlerden birisi olacaktır. Yaz aylarında nemi alan ve terlemeyen özellikleri ile de pamuklu ürünler tercih sebebi olabilmektedir. Her iki battaniye de oldukça yumuşak ürünlerden oluşmaktadır. Zira bebek battaniyelerinde hafif olması kadar yumuşaklık da önemlidir.

Bebek Battaniyesi Çeşitleri

Bebek uyku battaniyesi, bebeklerin uyku sırasında ihtiyaç duyduğu özenin gösterilmesi için tasarlanmış ürünlerdendir. Bebek uyku battaniyeleri, antialerjik yapıları ile de bebeklerin kullanımı için oldukça gerekli ürünler arasında yerini almaktadır. Hem yumuşak yapıları hem de bu diğer özellikleri ile bebeklere güvenli, sağlıklı ve huzurlu bir uykuyu verebilme açısından oldukça faydalı ürünlerdendir. Bebek battaniyesi pelüş, ürünleri, bebeklerin dokunulduğunda yakalamak istedikleri yumuşaklık hissini kolaylıkla yakalamaları için oldukça faydalı bir üründür. Bu ürünler, nemi ve ıslaklığı alınmasını sağlayan ve engel olan ürünlerdendir. Benzer şekilde yine yünlü ürünler gibi sıcaklığın sağlanması için oldukça faydalı ürünler arasında yerini almaktadır. Bebek battaniyesi çeşitleri, erkek ve kız battaniyeleri olarak da ayrılabilmektedir. Bunları renklere ve desenlere göre yapmak oldukça kolaydır. Yine de son günlerde erkek kız ayrımı yapmadan kullanılabilecek ürünlerde oldukça popüler ve güzel ürünlerden oluşmaktadır. Bebek battaniyesi boyutları, en küçük ebattı 75x75 cm olan bebek battaniyeleri ideal ölçü olarak ise; 90x90 cm olmaktadır. Bebek battaniye seçimleri sırasında boyut ver renk gibi kıstasları dikkat edilirken benzer şekilde yıkamaya dayanıklı ürünlerin de tercih edilmesi önemlidir.

Kaçırılmayacak Fırsatları
Keşfetmeye Başla

Uygulamayı İndirin
Telefonunuzun kamerasını açın
QR kodu telefonunuzun kamerasından okutarak uygulamamımızı indirebilirsiniz.