Yardımcı Sayfalar
Ara
ev yapımı GİBİSİ var mı ?

Tadını dışarıda bulamayacağınız kadar güzel ev yapımı salça, reçel ve
turşular için biz hazırız! Siz de ev yapımı lezzetleri,
Karaca kışa hazırlık ürünlerini keşfederek hemen hazırlayın!

Yaz meyve sebzelerinin leziz tadını kışa taşımak için taze ve doğal
ürünleri alıp, donduruyoruz, kurutuyoruz, konserve yapıyoruz.

YAZ DOMATESİNİN TADI QUICK & SAFE İLE KIŞA HAZIR!

Yemeklerde, çorbalarda hatta kahvaltıda yazdan kışa saklanacak en güzel lezzet domatesler! Sulu sulu yaz domateslerini Quick & Safe Düdüklü Tencere ile sos olarak hazırlayıp kışa saklıyoruz.

Karaca ile Kışa Hazırlık

Kış ayları için yaz meyve ve sebzeleri ile hazırlık yaparak tüm kış rahat edebilirsiniz. Bunun için seçeceğiniz gıdalar kadar kullanacağınız aletler de önemlidir. Salça, reçel, sos gibi yiyecekleri hazırlamak için aradığınız tüm aletleri Karaca kalitesinde bulabilirsiniz. Blender, bu konuda size en çok yardım edecek parçalardan biridir. Güçlü bıçaklara ve motor performansına sahip blenderler ile tüm meyve ve sebzeleri püre haline getirebilirsiniz. Farklı boyutlardaki seçenekler arasından ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Otomatik doğrayıcı ile meyve ve sebzelerinizi küçük parçalara ayırmak için uğraşmanıza gerek kalmaz. Karaca mutfak robotları ile her zaman zamandan tasarruf edebilirsiniz. Dilediğiniz lezzetleri kışa hazırlamanız çok daha kolay olur.

En Doğal Meyvelerin Tadını Koruyun

Yaz meyvelerini kışın da tüketmek için saklama kabı kullanarak buzdolabınızda muhafaza edebilirsiniz. Fakat her saklama kabı yiyeceklerin tadını koruma konusunda yeterince iyi değildir. Organik ve doğal lezzete her zaman sahip olmak için cam saklama kapları oldukça uygundur. Cam hem sağlıklı hem dayanıklı, hem de hijyenik bir materyaldir. Bu yüzden kış boyu gıdalarınızı saklamak için güvenle tercih edebilirsiniz. Uzun süre içinde kalsa bile yemeklerinizin tadında bozulma olmaz. Meyvelerinizi küçük parçalar halinde keserek cam kavanoz içinde dolaba kaldırabilirsiniz. Cam içinde lezzetini ve besin değerlerini koruyan yaz meyvelerini kışın da tüketebilirsiniz. Ayrıca meyvelerden hazırladığınız lezzetli reçeller için de birbirinden farklı boyutlarda ve şekillerdeki cam kavanozları tercih edebilirsiniz. Ayrıca şık görünüme sahip cam kavanozlar mutfağınızda estetik bir görünüm de yaratır. Yılın 4 mevsimi aynı tazelikte ve lezzette meyve ve sebze tüketmek için Karaca’nın cam saklama kaplarına güvenebilirsiniz.

Yaz Sebzeleri Tüm Yıl Taptaze

Çok sevdiğiniz bir sebze yemeğini yılın her döneminde yemek isteyebilirsiniz. Özellikle kışın hastalıklardan korunmak için sebze tüketimi oldukça önemlidir. Fakat sevdiğiniz sebzeler yaz sebzeleriyse bunun için önceden kışa hazırlık yapmanız gerekir. Meyve sebze kurutucu ile yaz sebzelerini kurutabilir ve kışın bunlarla lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz. Yazın hazırladığınız sebzeler tüm yıl tazeliğini korur. Ayrıca püre haline getirmek veya doğramak için de Karaca’nın işlevli parçalarını kullanabilirsiniz. Doğru materyallerle hazırlık yapmak, taze sebzeleri seçmek ve uygun şekilde muhafaza etmek çok önemlidir. Taze olmasının yanı sıra ev yapımı hazırlanmış sebzeler, her zaman lezzetli ve güvenilir sofralar kurmanızı sağlar. Damak tadınıza uygun sebzeleri konserveleyip tüm kış tüketebilirsiniz. Kışlık mutfak hazırlıkları yaparken kullanacağınız kaliteli ürünleri Karaca’da bulabilirsiniz. Profesyonel yöntemler ve geleneksel lezzetleri bir araya getirerek kışın da taze sebze tüketmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Karaca Bütün Kış Yanınızda!

Aradığınız yaz lezzetlerine kış aylarında da ulaşabilmeniz için Karca sizlere birbirinden faydalı ürünler sunuyor. Kavanozdan blendera, ölçü kabından doğrayıcıya kadar aradığınız tüm ekipmanları bulabilirsiniz. Böylece ev yapımı lezzetinde güvenilir ve sağlıklı yemekler hazırlayabilirsiniz. Mutfakta kış hazırlıkları yaparken ister çorbalarınız, ister kahvaltılık soslarınız, ister marmelatlarınız için Karaca’yı tercih edebilirsiniz. Dayanıklı materyallerden üretilen ekipmanlar, uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Bu sayede mutfakta dilediğiniz zaman her türlü yiyeceği hazırlamanız mümkün. İhtiyacınıza uygun olarak tercih edeceğiniz malzemeler ve farklı hız ayarları ile dilediğiniz kıvam ve lezzeti elde edebilirsiniz. Meyve ve sebzeler için en uygun koşulları sağlayan Karaca, profesyonel doğrayıcı ile mutfakta her türlü ihtiyacınızda yanınızda! İşinizi kolaylaştıran, vakit kazandıran, işlevli aletlerle kışa hazırlık yapmak çok daha keyifli. 4 mevsim dilediğiniz lezzetleri tüketebilmek için Karaca’nın mutfak robotu setlerine göz atabilirsiniz.