Yardımcı Sayfalar
Seçtiğiniz ürün sepete eklendi.

Bebek banyo setleri, bebeğin kolaylıkla yıkanması için gereken her türlü malzemenin bir arada olduğu ürünler arasındadır. Bebek banyo seti tavsiye edilen bir üründür çünkü yeni doğan bir bebeğe banyo yaptırmak için çeşitli ekipmanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Zira bebeklerin sağlığı ve daha kola bir biçimde banyo yaptırılabilmeleri için banyo setlerinin ve diğer ekipmanları kullanılması faydalı olacaktır. Yıkma esnasında farkında olmadan bebeklere zarar vermenin önüne geçilmesi için bu yöntemin izlenmesi daha yerinde olabilecektir. Bu noktada ilk ihtiyaç duyulan malzeme bir küvettir. Bu küvetin katlanabilir olması daha işlevsel olmasını sağlar. Bebek bornoz seti ise banyonun ardından bebeklerin sarılması ve üşümelerinin engellenerek kurulanmalarına yardımcı olacak ürünlerden oluşan bir settir. Bebek bornoz modelleri yanı sıra banyo süngeri bir başka ekipmandır. Banyo süngerleri, farklı desen ve modelleri ile bebeği yıkarken aynı zamanda onun dikkatini çekerek eğlenmesini sağlanabilecek ürünlerden de olabilmektedir. Banyo termometresi ise banyo setleri içerisinde yer almaya bilse de alındığında büyük kolaylık sağlayacak bir üründür. Bu ürün sayesinde bebeğin yıkanacağı ürünün değeri ölçülerek bebeğin sudan zarar görmesi engellenmiş olmaktadır. bebek sabunu ve şampuanı ise son malzemedir.

Bebek Bornozu Seti

Bebek bornozu seti, bebeklerin banyo sonrasında narin vücutlarının kurulanması ve hasta olmalarını önleyen bir biçimde vücutlarını olması gereken sıcaklığa erişmesini sağlayacak ürünlerin yer aldığı, bir settir. Bebek bornoz seti içerisinde bebeğin kafasını rahatlıkla geçirebileceği başlıklı bir havlu, bir bornoz ve bir küçük havlu ve bir de kese vardır. Tüm bu ürünler banyo esnasında bebeğin ihtiyaç duyabileceği tüm ürünleri içeriğinde barındırmaktadır. Bebek bornoz seti yenidoğan için pamuklu ya da bambu gibi farklı malzemelerden üretilenleri arasından seçilmesi tamamı ile zevk ve tercihlere kalmıştır. Ancak bambu ürünler daha uzun ömürlü ve bebeklerin hassas tenlerine daya iyi bir konfor sunan biçimde tasarlanmış ürünlerdir. Pamuklu ürünler ise en az bambu ürünler kadar iyi olan ve gerekli özeni gösteren ürünlerdendir. Kese sayesinde bebeğin narin teni yetişkinlerin kullandığı ürünler ile keselenmemekte ve bebekler daha rahat edebileceği bir ürün ile yıkanabilmektedir. Bebek bornozu, hangi iplikten dokunduğu önemli olan banyo seti parçalarındandır. Muslin kumaştan üretilen bebek bornozları da yüzde yüz pamuk dokuma bir kumaştır. Bu kadar özel bir kumaş olan bu kumaş bebeğin gelişme döneminde yıkanma sırasında daha rahat hissetmesine yardımcı olacaktır. Bebek banyo seti pembe ya da farklı renklerde tercih edilebilmektedir.

Banyo Setleri Bebek Ürünleri

Banyo setleri, banyonun daha keyifli hale gelmesi için önemli ürünlerdendir. Bu setler arasında yetişkinler için farklı bebekler için ise farklı ürünler yer almaktadır. Bebeklerin banyo setleri içerisinde küvetleri, bornoz setleri yer alabilmektedir. Bir bebeğin gelişimi için yıkanması oldukça önemlidir. Bu yıkanma sırasında ise ebeveynleri ile ilişkiler kurmaktadır. Böylelikle aile bağları pekiştirilmektedir. Ailesel açıdan da önemli noktaları olan bu yıkanma işleminde, bebeğin rahat ve huzurlu hissetmesi oldukça önemli olmaktadır. Bebek banyo küvet setleri içerisinde yer alan küvetler, katlanabilir seçenekleri ile işlemin sonunda katlanıp kaldırılabilir özellikleri ile oldukça işlevsel ürünler arasında yer almaktadırlar. Bebek küvetlerin orta kısımların da bebeğin rahatlıkla bırakılabileceği bir file bulunmaktadır. Bu sayede yıkama esnasında bebekler bu noktaya bırakılarak rahatlıkla yıkabilmekte ve herhangi bir kaymaya karşı da bebeklerin yaralanmaları önlenmiş olmaktadır. Bu set içerisinde bebeğe su dökebilmek için kullanılan ürünler de yer alabilmektedir. Bebek küvet setleri fiyatları da modellere göre değişmektedir. Bebek bornozu erkek bebeklerin kullanabileceği ürün seçenekleri ile de de tercih edilebilir ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünler, mavi gibi renk seçenekleri ya da desenleri ile erkek bebeklere hitap eder tarzdadırlar. Bebek bornoz havlu, bebeğin başını ve ense kısmını kurulamak için kullanışlı olan bir üründür. Pratik ve hızlı bir biçimde bebeğin kurulama işlemi tamamlanabilir. Bebek bornoz takımı sayesinde sizler de bebeğinizin sağlıklı bir banyo sonrası için adım atabilirsiniz.

Kaçırılmayacak Fırsatları
Keşfetmeye Başla

Uygulamayı İndirin
Telefonunuzun kamerasını açın
QR kodu telefonunuzun kamerasından okutarak uygulamamımızı indirebilirsiniz.