Yardımcı Sayfalar
Önceki
Sonraki
Sepette %45'e Varan Ekstra İndirimler İçin Son Günler!
Granit Tencere Setleri %40'a Varan İndirim
100 TL Bonus Fırsatı
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Mutlu Gelin Mutlu Damat Evlilik Paketi 1,499.00 TL
50 TL Hediye ÇekiKasımda Kazan Aralıkta Harca
Nevresim Takımıyla Birlikte TV Battaniyesi 1 TL
Karaca Home Halılar 99,99 TL'den başlayan fiyatlarla
6 Kişilik Yemek Takımları
Nevresim Takımlarında İndirim
Yumuşacık Yorganlar 89,99 TL' den Başlayan Fiyatlarla
Nevresim Takımı Alana TV Battaniyesi 1 TL
Kahve Fincanları 69,99 TL'den başlayan fiyatlar
Mutfak Şefleri 679,99 TL'den başlayan fiyatlar
Hatır Hüp S Kahve Makineleri %33 İndirim ile 399,99 TL
Tost Makineleri 299,99 TL' den Başlayan Fiyatlar
Tava - Sahan Setleri 149,99 TL'den başlayan fiyatlar
Kahvaltı Takımları 199,99 TL' den Başlayan Fiyatlar
Çok Satan Süpürgeler 599,99 TL' den Başlayan Fiyatlar
Çok Satan Battaniyeler 49,99 TL' den Başlayan Fiyatlar
Çatal Kaşık Bıçak Setleri %50'ye Varan İndirim
Yemek Takımları 1299,99 TL' den Başlayan Fiyatlar
Çay Makineleri 239,99 TL'den başlayan fiyatlar
Mutfak Robotları %50'ye varan indirim
Smoothie Blender %50'ye varan indirim
Düdüklü Tencere Setleri499,99 TL'den başlayan fiyatlar
Bıçak Setleri 49,99 TL' den Başlayan Fiyatlar
Çelik Tencere Setleri 199,99 TL'den başlayan fiyatlarla
Kek Kalıpları 34,99 TL'den başlayan fiyatlar
Çelik Çaydanlıklar 149,99 TL'den başlayan fiyatlar
Hazırlık Gereçleri 29,99 TL'den başlayan fiyatlar
Pasta Takımları 69,99 TL'den başlayan fiyatlar
Çay & Kahve Keyfi İçin Kupalar50,99 TL'den başlayan fiyatlar

Kasımda Karaca Başkadır!

Her yıl Kasım ayının son Cuma günü kutlanan Black Friday, kaçırılmaması gereken fırsatlar sunmasıyla biliniyor. Dünyanın birçok yerinde ön plana çıkan bu özel gün, Noel zamanı alışveriş sezonunun başlangıcı olarak kabul ediliyor. İlk olarak ABD’de uygulanmaya başlanan, Şükran Günü’nden sonra market ve mağazaların erken saatte açılıp geç saatte kapanma temposuna indirim kampanyalarının eklenmesi sayesinde alışverişe olan talebin yoğun bir şekilde artığı Black Friday indirimleri, son yıllarda tüm dünyada yerini aldı. 


İlk olarak Amerika’da, daha sonra ise İngiltere ve Kanada’da kutlanan bu fırsatlı gün, globalleşen dünyanın artık birçok yerinde geçerli olan bir etkinliktir. Bu özel günde ünlü markalar büyük indirimler yaparak yıllar süren geleneğe katkıda bulunurken kullanıcıların ihtiyaçlarını oldukça uygun fiyatlarla karşılayabilmelerine de olanak tanır. 


Benzersiz indirimleriyle bu sene Kasımda Karaca başkadır! Sofra ve mutfak ürünlerinden küçük ev aletlerine, ev tekstilinden halı ve aksesuarlara kadar ihtiyacınız olan tüm ürünler süper fiyatlarla Karaca’da sizleri bekliyor! Siz de Kasıma özel indirim fırsatlarını kaçırmayın, evinizi Karaca ile baştan yaratın!

Black Friday İndirimleri Ne Zaman Başlıyor? 

Bu sene de Kasım ayının son cuması itibariyle başlayan indirimler, benzersiz fırsatlar sunuyor. Özellikle alışveriş tutkunlarının aylar önceden sormaya başladığı Black Friday ne zaman sorusu, Kasım ayının son haftası olarak cevaplanabilir. Black Friday tarihi bu sene 26 Kasım 2021 tarihine denk geliyor. 


Black Friday İndirimleri Ne Kadar Sürecek?

Eşsiz indirim oranları ile dikkat çekerek, kullanıcıların bütün yıl beklediği bir gün oluyor. Çok sayıda üründe oldukça avantaj sunulan süreç genellikle birkaç gün sürebiliyor. Her yıl heyecanla beklenen bu uygun fiyatların kesinlikle kaçırılmaması gerekiyor!


Black Friday İndirimleri Yalnızca İnternette Mi Var? 

Türkiye’de ilk defa 2015 yılında adını duyuran bu kampanyalı gün, 2016 yılından itibaren internette de uygulanmaya başlamıştır. Karaca’da hem internette hem de mağazalarda avantajlı fiyatlarla tüketiciyi buluşturacak. 

Kasım Fırsatları ile Karaca’da her kategoride uygulananı indirimleriyle avantajlı fiyatlara sahiptir. Çok fonksiyonlu kullanıma sahip mutfak ürünleri, sofralarınıza şıklık ve zarafet getiren sofra ürünleri, her zevke uygun ev tekstil ürünleri ve daha birçok kullanışlı ürün kaçırılmayacak avantajlı fiyatlara sahiptir. 


Karaca Kasım İndirimleri

Fırsatlı günler  boyunca geçerli olan ve birçok kategoride uygulanan indirimler Karaca Black Friday haftasında son derece avantajlı fiyatlar sunuyor. Evini yenilemek isteyenler, yeni ev kuranlar veya indirimden faydalanmak isteyen herkes için yıl içerisinde uygulanan en büyük kampanyalar bu süreçte karşınıza çıkıyor. 

Hem internetten hem de mağazalardan avantajlı fiyatlarla alışveriş yapabilmeniz, dilediğiniz ürünü rahatlıkla bulacağınız anlamına da geliyor. Mutfağınızda, yatak odanızda ve evinizin diğer kısımlarında kullanabileceğiniz her   kategoriden ürüne Karaca Black Friday haftasında oldukça uygun ve avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 7’den 70’e herkesin büyük indirimlere denk gelebilmek için beklediği bu önemli haftada Karaca, kullanıcılarına hem internette hem de mağazalarında eşsiz fırsatlar sunuyor. Dilerseniz siz de fırsatlı fiyatlarla sunulan ürün gruplarını inceleyebilir, bu özel günde ihtiyaçlarınızı karşılamak için tavsiyelerimizi değerlendirebilirsiniz.